Happiness | AgnieszkaD

09:00 0 Comments


Cześć, z tej strony Agnieszka i na dziś przygotowałam dwa layouty z nowej, przepięknej kolekcji VINTAGE GLOW. Ta linia łączy w sobie styl vintage z nowoczesnością i jest prawdziwą gratką dla miłośniczek nostalgii, które chcą dodać swoim projektom odrobinę magicznej przeszłości.


Pierwszy projekt został stworzony na białym tle, które wypełniłam stemplami i chlapaniami. Użyłam stempli ABSTRACT z czarnym i kolorowymi tuszami. Stemple te dają fantastyczne możliwości tworzenia tła prac. W lewej części pracy umieściłam paski papierów, a obok nich zdjęcie, pod którym znalazły się tagi z arkusza z elementami do wycinania. Arkusz jest dwustronny, z jednej strony kwiaty, z drugiej karty i tagi, polecam kupić od razu dwa arkusze!


Jednym z moich absolutnych faworytów tej kolekcji są przezroczyste naklejki ze słownikowe, dostępne w języku polskim i angielskim. Absolutny sztosik, musicie to mieć! Uwielbiam i najchętniej użyłabym w każdym projekcie.


I kolejny cudny, nowy dodatek w tej kolekcji to szydełkowe ozdoby od Magdy Nowickiej. Tu chyba musicie się spieszyć z zamówieniami, bo nie wiem ile Magda jest w stanie ich nadziergać, są przesłodkie i bardzo fajnie komponują się z papierami i innymi dodatkami z tej kolekcji,


Drugi layout to pamiątka ze spotkania z przyjaciółmi. Bazą jest tu papier z deskami, z białymi chlapaniami i stemplemi również z arkusza ABSTRACT.


U góry layoutu paski papierów oraz ulubione naklejki - słówka, tu znajdziecie też przepiękne wypukłe kropki, które w tej kolekcji mają niesamowite kolory, spójrzcie same!


Dodatki z lewej strony zdjęć, to cudeńka wycięte z arkusza z elementami do wycinania, zobaczcie jakie są super! Tu z dodatkiem stempli BITS OF LIFE. I szydełkowe kółeczko od Magdy! W tle oprócz stempli z arkusza ABSTRACT znalazły się też stemple z arkusza MOJE NOTAKI oraz naklejki NOTEBOOKS.


Mam nadzieję, że moje projekty zachęcą Was do tworzenia i zachowywania wspomnień! Jeśli zechcecie użyć kolekcji VINTAGE GLOW to podzielcie się swoimi pracami w komentarzach, jestem ich bardzo ciekawa! Ja tę kolekcję uwielbiam! W ogóle kocham jesienne kolekcje Studia Forty! I jesień! 🍂 🍁 🍄


W pracach korzystałam z:


ABSTRACT- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#176 BITS OF LIFE- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#175 MOJE NOTATKI - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#172

VINTAGE GLOW-03-papier do scrapbookingu/ scrapbooking paper (30,5x30,5 cm) VINTAGE GLOW-04-papier do scrapbookingu/ scrapbooking paper (30,5x30,5 cm) VINTAGE GLOW-05-papier do scrapbookingu/ scrapbooking paper (30,5x30,5 cm) 

DEFINITIONS- naklejki przeźroczyste/transparent stickers (english) NOTEBOOKS- naklejki kolorowe / color stickers VINTAGE GLOW- naklejki wypukłe -kropki/ 3D stickers dots 

VINTAGE GLOW-07-arkusz z elementami do wycinania/ diecut paper

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.