Mini album | Magda- papierowy.cekin

Witajcie!
Dziś przygotowałam dla Was mini album z najnowszej kolekcji Vintage Glow. Kolekcja to połączenie klimatów vintage z nowoczesnym stylem. A mnogość dodatków sprawi, że tworzenie będzie jeszcze przyjemniejsze. 
Bazę albumu odkleiłam papierami z motywem Kwiatów, a w środku umieściłam 3 karty, które rozbudowałam o dodatkowe klapki i kieszonki. Przód albumu delikatnie ozdobiłam grafikami z Arkusza grafik oraz Naklejkami.


Papiery są tak piękne i ozdobne, że nie potrzeba wiele aby  album pięknie wyglądał. Moim ulubieńcem są naklejki z hasłami jak ze słownika są one w języku polski i angielskim. 


Użyłam również stempli z nowych zestawów bits of life oraz moje notatkiW nowej kolekcji jest duży wybór naklejek , które ułatwiają prace. Wystarczy przykleić to przyśpiesza i ułatwia prace idealne rozwiązanie dla tych co nie koniecznie lubią wycinać grafiki .W albumie użyłam również grafik  z dużego arkusza , które są dwustronne więc można zdecydować jakie grafiki są nam potrzebne. Tu użyłam kwiatów oraz różnych tagów i bilecików w stylu vintage. Ostatnia strona to kieszonka na tagi oraz dodatkowe zdjęcia. Kieszonkę oraz kartę na zdjęcie zrobiłam z arkusza dwustronnego gdzie znajdziecie karty ozdobne to samodzielnego wycięcia. 


Kolekcja Vintage Glow bardzo mnie zauroczyła, a tworzenie było bardzo przyjemne, a efekt cudowny. Mam nadzieję, że mój album Wam się podoba i zainspiruje do tworzenia. 

Pozdrawiam, Magda 0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.