Celebrate | AgnieszkaD


Cześć, z tej strony Agnieszka i wpadam dziś z setem kartek na różne okazje :) 
Do wykonania dwóch pierwszych z nich wyciągnęłam dawno nieużywane akwarele, już niemal zapomniałam jak przyjemna jest praca z nimi! Bazą pierwszej kartki jest żółty, energiczny papier notesowy z kolekcji ESSENTIALS-SUMMER, na który nakleiłam pokolorowany akwarelą papier. 
Stemple z zestawu HAPPY PLANTS również kolorowane akwarelami wycięłam i nakleiłam na tekturki. Stemple z zestawu GRATULACJE stanowią przesłanie kartki - ten zestaw jest idealny dla kartkomaniaczek!


Bazą drugiej kartki jest notesowy papier w paseczki z kolekcji ESSENTIALS-SUMMER, na który nakleiłam pokolorowane akwarelą stemple z zestawu CELEBRATE.

UWAGA! Stemple i inne artykuły ze starszych kolekcji do końca miesiąca są dostępne z 25% rabatem, korzystając z kodu AGA10 dostaniesz dodatkowe 10% zniżki!!!Bazą trzeciej kartki jest żółty, notesowy papier w kratkę z kolekcji ESSENTIALS-SUMMER, a kolorowymi dodatkami elementy wycięte z arkusza z elementami do wycinania, chorągiewki natomiast wycięłam z karty z zestawu kart do journalingu. Wycięte elementy podkleiłam tekturkami aby nadać kartce trójwymiarowości. 
Tytuł kartki to stemple z dwóch zestawów: CELEBRATE oraz TOGETHER FOREVER. To wszystko na dziś! Jeśli planujecie zakupy pamiętajcie o kodach zniżkowych!


W projektach użyłam:

GRATULACJE- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#173  Celebrate  - stamp set#133  Together forever- stamp set#136 

Happy plants - stamp set#162  ESSENTIALS-SUMMER -Papiery Notebook -zestaw 18 papierów 10x21 cm /paper set of 18  Notebook size papers  ESSENTIALS-SUMMER- zestaw kart do journalingu(45 szt)/ journaling cards (set of 45) 

ESSENTIALS- SUMMER-02-papier do scrapbookingu/ scrapbooking paper (30,5x30,5 cm)


    0 komentarze:

    Zostaw komentarz, będzie nam miło.