Travel | AgnieszkaD


Cześć, to Agnieszka, na dziś przygotowałam strony z podróży do Kopenhagi w tegorocznym albumie.


Strona otwierająca to layout w formacie trochę większym od A4. Jako bazy użyłam papieru ESSENTIALS- SUMMER-05. Jak widzicie, mój zachwyt alfabetami nie mija i używam ich niemal w każdym projekcie i na każdej stronie albumu :) Oprócz alfabetów w projekcie użyłam również stempli i innych naklejek z tej kolekcji.
Na kolejnej stronie umieściłam zdjęcia z podróży oraz pierwszych spacerów po Kopenhadze. Na stemplach - etykietach umieściłam opisy do zdjęć.


Most łączący Danię ze Szwecją był pięknie widoczny z okna samolotu, a ponieważ kryminał o tym tytule jest jednym z moich ulubionych, postanowiłam użyć go także na karcie.


Kopenhaga jest miastem rowerów. Zostało zaprojektowane z myślą o ruchu rowerowym i opiera się na sieci zabezpieczonych ścieżek rowerowych, jednokierunkowe ścieżki rowerowe są oddzielone krawężnikiem zarówno od chodnika, jak i od drogi. W całym mieście jest też ogromna ilość parkingów dla rowerów.


Trzymajcie się!


W projekcie użyłam:

SUPER COOL - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#171  WAKACJE- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#174  Jest wspaniale -zestaw stempli do scrapbookingu/  stamp set#167 

To do labels - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#168  ESSENTIALS -ALPHAS- naklejki kolorowe alfabety/ color stickers alphas  Essentials 2 - pastel seals- zestaw 5 pieczęci (wax seal)

ESSENTIALS2- LOVE IT- naklejki kolorowe / color stickers  ESSENTIALS-SUMMER- zestaw kart do journalingu(45 szt)/ journaling cards (set of 45)  SUMMER STORIES- naklejki przeźroczyste/transparent stickers (english)

  

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.