Śnieżna kartka z przeszyciami | Karolina kARTki

Cześć wszystkim!
Za oknami (przynajmniej u mnie) pogoda bardziej jesienna niż zimowa, dlatego ja kolejny raz sięgam po motywy śnieżynek, by choć trochę, przy kartkowaniu poczuć świąteczno-zimowy klimat. Tym razem oprócz stempli postawiłam też na papierowy płatek śniegu jako główny motyw kartki, która jest moją dzisiejszą inspiracją dla Was.


Wykorzystałam dwa arkusze: Memories - na tło i Snowy Day, z którego odcięłam sobie 3 równej długości paski. Następnie trochę je przycięłam pod odpowiednim kontem i przebigowałam po długości, w połowie, aby móc je zagiąć i nadać kartce przestrzenności. Tak powstała śnieżynka, którą dodatkowo postanowiłam przeszyć. Dla mnie niestety to trochę dłuższy proces, bo nie mam maszyny do szycia i robię to zawsze ręcznie (ale efekt zawsze wynagradza mi ten trud).


Kolejnym etapem było już tylko dodanie ozdobników w postaci elementów z zestawu  TOGETHER-WINTER i odbitek stempli Holiday Cheer. Kolejny raz użyłam też jednej z okrągłych naklejek, bo po prostu je uwielbiam!Życzę Wam miłych przygotowań do Świąt i zrealizowania wszystkich wymyślonych projektów.


Pozdrawiam.

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.