Świąteczne wspomnienia | Karolina kARTki

Witajcie poświątecznie!

Co nie oznacza, że opuszcza nas już świąteczny nastrój. Minione dni upłynęły na rodzinnych spotkaniach i miłych chwilach, a teraz jest czas aby te chwile (uwiecznione na zdjęciach) pozbierać i nadać im nowy wymiar. Ja zdecydowałam się na przygotowanie layoutu. Oczywiście korzystając z kolekcji TOGETHER.
Za bazę posłużył mi papier 03 w urocze gwiazdeczki, a na 1/3 przykleiłam biały arkusz. Ponieważ samo zdjęcie nie ma zbyt świątecznego charakteru - nie widać na nim ani prezentów, ani choinki, ani świątecznych ozdób, musiałam stworzyć ten klimat dodatkami. Postawiłam na przestrzenną choinkę, którą posklejałam z odpowiednio przyciętego kawałka papieru 02.Ponieważ chciałam, żeby layout zachowany był w stylu clean & simple pomimo wzorzystego tła, zminimalizowałam ilość dodatków. Pod zdjęciem umieściłam baner z arkusza 05, na nim etykietkę z zestawu elementów Together - Fall, a na niej dwie tekturowe naklejki - gwiazdki. Obok dodałam element wycięty z karty do journalingu. Na zdjęciu natomiast, nazwa kolekcji, wycięta z jednego z arkuszy.Tytuł mojego layoutu powstał dzięki stemplom ze starszej kolekcji, ale obecnie w ofercie sklepu też znajdziecie stemple z takimi fajnymi dużymi słówkami. Gwiazda pochodzi z zestawu December Days.
Z lewej strony jest bardzo skromnie - jedynie ramka, jeden banerek z zestawu Together - Winter i trzy gwiazdki wycięte z papieru bazowego.

Ode mnie to już wszystko. Wy też bierzcie się za wasze foto-wspomnienia i pochwalcie się efektami!


Pozdrawiam
Karolina0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.