Decemberdaily || Magdalena-papierowy.cekon

Witajcie !
Świat tuż tuż, ale ten czas leci! Dlatego warto zapisywać swoje wspomnienia aby cieszyć się tymi magicznymi chwilami dłużej. Dziś mam dla Was kolejne wpisy z mojego grudniownika, który tworzę w Travelnotesie


Cały album utrzymany  jest w delikatnych i prostych klimatach. Tak aby szybko i przyjemnie się tworzyło. Całość bazuje na papierach z kolekcji Together i dodatków z wcześniejszych kolekcji.
Pierwszy wpis powstał z ramek, które wyciełam z papierów i na nich nakleiłam zdjęcia dodatkowo na jednym z nich dokleiłam ramkę z zestawu.  Do oznaczenia dni użyłam  stempli z zestawu december days


Na sąsiedniej stronie zrobiłam choinkę z papieru , którą następnie podzieliłam na pół i użyłam jej  również na kolejnej stronie . Do choinki dokleiłam pasek ze zdjęciami, który następnie ozdobiłam  naklejkami transparentnymi oraz kolorowymi. Oczywiście dorobiłam również własne grafiki za pomocą stempli.


Kolejny wpis jest z  6 grudnia tego dnia tyle się działo, że poświęciłam w notesie na ten dzień aż dwie strony. Na pierwszej stronie zrobiłam kieszonkę na tagi z kalki z kolekcji herbarium a tagi wykonane są z papierów z kolekcji winter fun .


Kolejna strona to połówka choinki z poprzedniej strony  do której również dokleiłam pasek ze zdjęciami. 


Na czubek choinki nakleiłam cyfrę z numerem dnia. A całość ozdobiłam ponownie naklejkami. Użyłąm również kilku już gotowych ddiecutsy oraz kilka stworzyłam sama za pomocą stempli - czapeczka pochodzi z zestawu chili daysI tak prezentują się moje kolejne wpisy. Mam nadzieję, że chodź trochę zainspirowałam Was do tworzenia Grudniowników ja z całego serca polecam. 

Wesołych Świąt ! 

Magda 0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.