Daily december || Magda Papierowy.cekin

Witajcie w grudniu !

A jak grudzień to oczywiście grudniownik czyli album ,w którym zapisujemy i dokumentujemy wspomnienia  z tego magicznego okresu. Ja swój album tworze w travel notesie i do jego wykonania użyłam papierów z kolekcji together.
Okładkę albumu ozdobiłam kawałkiem  papieru all is bright oraz stemplami z zestawu december days
Na okładkę dokleiłam również kopertę na różne zapiski. Kopertę lekko ozdobiłam stemplami.

Pierwszy wpis jest w kolorach niebieskich jako bazę pod zdjęcia wykorzystałam paski papierów świątecznych  z kolekcji together. A do ozdobienia użyłam jedynie stempla gwiazdki z zestawu december days z tego samego zestawu stworzyłam numerki oznaczające dni. Kolejne wpisy z dnia drugiego i trzeciego są zrobione w zimowych klimatach. Tu użyłam papierów z zestawu notebook edition są to pomniejszone wzory, które idealnie nadają się do takich wpisów gdyż nie trzeba ich już mocno przycinać.Chcę aby cały album był dość spójny dla tego wiele motywów będzie się powtarzać. Głównie będę bazować na stemplach z zimowych kolekcji tu na jednej ze stron odbiłam gałązki z zestawu chilly days z tego zestawu pochodzą również wycięte rękawiczki i czapki. 


Wykorzystałam również do ozdobienia jednego ze zdjęć naklejek w formie ramek. 
Oczywiście nie była bym sobą gdybym nie użyła przezroczystych naklejek, które fantastycznie nadają się do takich albumów. I jak zaczniecie tworzyć swoje grudniowniki ? Ja z całego serca polecam świetna zabawa i wspomnienia zapisane na długie lata. Na pewno wrócę z kolejnymi wpisami.

Pozdrawiam Magda 


  
 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.