Noworocznie | Scrapczak

Cześć! Pomyślałam, że zacznę dziś przewrotnie: dla kogo "nowy rok = nowa ja"? :D Jest to oczywiście pytanie o Wasze postanowienia noworoczne! Kilka dni temu na instagramie Studio Forty pojawiło się pytanie o scrapowe plany na ten rok. A co planujecie pozascrapowo? Robicie w ogóle postanowienia? 

Ja w tym roku podeszłam trochę inaczej do postanowień - poczyniłam je z dość dużym wyprzedzeniem, dobrze weryfikując swoje cele i "chcenie" jeszcze w grudniu. Tak powstała lista książek do przeczytania. Tytuły, które koniecznie chcę nadrobić w najbliższym czasie. 

Robiąc tę rozkładówkę wróciłam do kolekcji Cozy Time - zagościły na niej stemple oraz karta do TN, z której zrobiłam kieszonkę. Kieszonka kryje wycięte ramki (najpierw odciśnięte tym stemplem), które posłużą do zbierania cytatów - książki które wybrałam, są raczej do zapamiętania i wdrożenia niż do wieczornego relaksu. Choć jedno nie wyklucza drugiego ;)


Druga praca, którą chciałam Wam dziś pokazać, to zapowiedziany na moim Instagramie layout z makramami, do wklejenia do albumu rocznego. Mały chińczyk - idealne przebranie na noworoczny bal. Brakuje tylko chińskiej szaty, bo i upodobania kulinarne iście chińskie :D 

Tutaj ponownie posłużyłam się papierami z Cozy Time. Uwielbiam tę kolekcję za jej uniwersalne arkusze, jak ten wykorzystany tutaj piaskowy, ale i motywy, które idealnie grają zarówno z jesienią jak i aktualną wiosenną zimą (u nas zero śniegu, raczej deszczowo) oraz wiosną. Idealnie wpisują się w tematy lockdownowe prezentując domowy klimat. A arkusz z makramami to dla mnie idealny powód do wspomnianego wyżej relaksu - podczas wycinania drobnych elementów z ulubionym serialem w tle :)


W layoucie jest kieszonka na dodatkowe dwa zdjęcia. Tło delikatnie postemplowałam rombem z tego setu.

Tyle ode mnie na nowy rok - by był lepszy od poprzedniego! :) 

Do następnego! Magda

W moich pracach użyłam:
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.