Plany, zmiany, cele... | Katarzyna Kowalicka

 Cześć!


Kolejny rok za nami czyli zaczynamy z nową kartą :)

Pewnie większość z nas wraz z nowym rokiem ma plany, chce zmian, robi miejsce na nowe marzenia - każdy czas jest dobry na to więc czemu nie zacząć właśnie teraz.
Dziś chciałabym pokazać Wam swoje plany, które po niełatwym dla wszystkich 2020 roku, mają szansę na realizację. Tym razem nie zrobiłam ich w kalendarzu czy planerze ale w travel journalu.
Bo nie są to codzienne zadania czy obowiązki ale rzeczy, które chcę w całym roku doprowadzić do końca ale też dopisywać w trakcie roku kolejne, które się akurat wyklarują.
Idealnie sprawdził mi się tutaj travel journal w kropki - można wygodnie w nim pisać i używać stempli czy naklejek.

Lubię zapisywać przeczytane książki czy też książki warte uwagi by w każdej chwili móc zajrzeć i zainspirować się. Jak widać wraz z nowym rokiem ruszyłam kopyta z czytaniem ;)Mam też plany remontowe, aranżacyjne i związane z roślinnością - przy pomocy kolekcji Cozy Time i świetnych elementów do wycinania wypełniłam strony poświęcone tej tematyce.

Wykorzystywałam też naklejki, taśmy washi oraz stemple - nie ograniczałam się tylko do jednej kolekcji  - lubię wykorzystywać to co akurat mam pod ręką.Plany dotyczące mojego scrapkąta też mam i to całkiem spore i już nie mogę się doczekać jak będzie możliwość by zacząć działać ;) 
Obok strona wstydu - czyli to będzie miejsce na niedokończone projekty, które niestety czekają na realizację, ale mam tak że jak je zapiszę to wtedy robię wszystko by je zrealizować i odhaczyć - wiecie, takie odznaczenie jako wykonane jest motywatorem :)


A Wy planujecie, wyznaczacie sobie cele? Czy pełen spontan i idziecie na żywioł?
Dajcie znać jak to u Was wygląda, co planujecie i jak później z realizacją ;)

Trzymajcie się ciepło bo prognozy mówią coś o mrozach ;)
Ściskam!

KahaW swojej pracy wykorzystałam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.