Let's Party i Don't grow up | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka. Dziś mam ogromną przyjemność pokazać Wam prace z dwóch nowiutkich kolekcji, które już za moment pojawią się w sklepie. LET'S PARTY oraz DON'T GROW UP będą dostępne w sprzedaży od 22 stycznia, więc macie jeszcze chwilkę na przygotowania.
Obydwie kolekcje są tak fajne i tak dobrze się tną, że przygotowałam z nich na dzisiaj cztery layouty. W każdej z tych prac wykorzystałam fotki z tej samej sesji zdjęciowej, w części w kolorze, a w części czarno-białe.

Na pierwszy ogień poszła kolekcja LET'S PARTY. Bardzo energetyczna i kolorowa kolekcja, z ogromem możliwości wycinania detali i słówek, fantastycznymi stemplami i naklejkami. Kolekcja ma wiele elementów związanych ze świętowaniem, ale z powodzeniem sprawdzi się również w pracach o różnej tematyce. Zdjęcia w moich layoutach przedstawiają właśnie takie codzienne chwile.

Białą bazę pochlapałam akwarelą i nakleiłam paski papierów z różnych arkuszy, dodałam kilka naklejek 3D i oczywiście kilka stempli, w tym zestaw ARROWS z przeszyciami i strzałkami, którego użyłam w każdej z czterech prac!


Muszę Wam powiedzieć, że uwielbiam połączenie czarno-białego zdjęcia z kolorami urodzinowej kolekcji w kolejnym layoucie. Akwarelowe kółka z arkusza SWEET LIFE skradły moje serce totalnie!


W pracy nie zabrakło stemplowań i chlapań, w trochę takim bałaganiarskim klimacie. Widzicie te słodkie, kolorowe bileciki? Wycięłam je z zestawu kart do pocket scrapbookingu.Pora na prace z dziecięcej kolekcji DON'T GROW UP, w której nie sposób się nie zakochać. Kolekcja ma cudowną, stonowaną i delikatną paletę barw i wiele ślicznych wzorów i słodkich dodatków.

Na tło pierwszej pracy wybrałam arkusz w krateczkę KIDS RULE, który pomazałam gessem i nakleiłam warstwy papierów, literek oraz kilka słodkich naklejek 3D. Kolorowa fotka wydobywa kolory i energię z tej delikatnej kolekcji.

W pracy korzystałam z zestawy stempli NEVER GROW UP oraz ulubionych ARROWS, z których wybrałam tu przeszycia i kokardki.

I ostatnia dziś praca, delikatna, dziecięca, na uroczym arkuszu SWEET DREAMS w połączeniu z KIDS RULE.

W tej pracy stemple stemplowałam na białym kartonie, a następnie je wycięłam, szczególnie fajnie prezentują się użyte w ten sposób strzałki. Czarno-białe zdjęcie dodaje tu delikatności i lekkości pracy.


Nie zabrakło tu też słodkich naklejek 3D, jest też kolorowa naklejka z arkusza SWEET BABY, która robi za tytuł oraz przypinka. Przypinek dawno nie było w sklepie, lubicie je? Używacie w swoich pracach?

To wszystko co przygotowałam na dziś, jest to zaledwie mały wycinek tego, co na Was będzie czekało już za parę dni w sklepie. Udanych łowów!

Agnieszka

2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.