Flower album | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Lato, wakacje i czas wolny... trochę inny ale jednak wolny :)

Mój czas upływa na czytaniu i jedzeniu - tak wiem, że może nudą wieje ale jem głównie owoce a czytam książki, które akurat wpisują się w moje potrzeby  :) 
Ale kto powiedział, że nie można tak spędzać czasu? Dla mnie to odpoczynek idealny - no może jeszcze trochę więcej natury w tym chciała ale to za chwilę.

Dzisiaj chciałam Wam pokazać album, no bardziej mini album, w kształcie kwiatka. Ot tak by przełamać konwencję klasycznych form i faktur :)
Do jego stworzenia wykorzystałam Vacation Notebook KIT - bo jak wiecie już jeden album z niego powstał ale KIT zawiera tyle materiałów, że spokojnie na drugi album wystarczyło i coś jeszcze zostało :)

W albumie wykorzystałam zarówno papiery jak i stemple, naklejki i karty do journalingu. Ale oczywiście nie tak "oczywiście" je wykorzystałam tylko trochę pocięłam ;)  pamiętajcie - ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Oczywiście i naklejek u mnie nie zabrakło - zarówno tych kolorowych jak i na transparentnym tle. Uwielbiam je za to, że można je użyć na każdej powierzchni i nie przysłaniają nam zdjęć czy wzorów na papierze a uzupełniają kompozycję.Stemple - to rzecz obowiązkowa! Bez nich nie ma albumu, kartki czy LO :)  tym razem bez kolorowania ich użyłam choć kredki świerzbiły :) ale raz na jakiś czas lubię właśnie odbić je czarnym tuszem bo to taki akcent na pracy.Mam nadzieję, że macie w planach odpoczynek, jakieś krótkie wakacje czy choćby weekendowe lenistwo. 
I że również jak ja uwielbiacie sezonowe owoce i warzywa! 
Kto nie lubi poleżeć na trawie z miską czereśni u boku prawda?

Bądźcie zdrowie i odpoczywajcie.
Ściskam!

KahaW pracy wykorzystałam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.