Summer memories | AgnieszkaDCześć, z tej strony Agnieszka. Chcę się dziś podzielić z Wami kilkoma letnimi layoutami stworzonymi z kolekcji BOM DIA!W pierwszym layoucie wykorzystałam białą bazę, którą pomalowałam akwarelami w kolorach zbliżonych do kolorów piasku na zdjęciach i napisu SUMMER.
Użyłam tu stempli z zestawu PHOTOFRAME na dwa sposoby. Nastemplowałam je na tło pracy oraz na biały karton, z którego wycięłam ramki do zdjęć. Na białych ramkach nastemplowąłam napisy z arkusza stempli z kitu DOCUMENTER.


Tytuł pracy w części wycięłam z karty z arkusza BEST DAYS, a w części dostemplowałam stemplami z zestawu FUN. Na scrapie znajdziecie również pasy papieru wycięte z arkusza notesowego oraz naklejki, chipboardy i elementy wycięte z arkuszy z kolekcji BOM DIA.


Druga praca jest również letnia i morska, ale w błękitach.
Tu za bazę robi arkusz RAINY, który pochlapałam niebieskimi akwarelami. Pionowy układ zdjęcia i kart ozdobiłam z lewej strony stemplami - słówkami z zestawów: JOURNEY, SUN KISSED, DOCUMENTER oraz FUN.


W pracy użyłam kart zarówno tych wyciętych z arkusza BEST DAYS jak i tych z zestawu BOM DIA - JOURNALING CARDS. Są tu też naklejki słówka oraz naklejki kolorowe i chipboardy.Trzecią pracą, którą chcę Wam dziś pokazać jest scrap z moim psem. Balsa jest niezwykle mądrym, grzecznym i bardzo zsocjalizowanym psiakiem. Teraz ma już ponad 16 lat i nie słyszy, ale można dalej się z nią wspaniale komunikować dając jej znaki ciałem. Często na spacerach robię jej zdjęcia, na mój znak staje lub siada i grzecznie czeka aż skończę.


Na bazę scrapa wybrałam żółty arkusz AT THE BEACH. Praca utrzymana jest w jasnej i radosnej kolorystyce, dodatkami są tu stemple z zestawów: SUNKISSED, SPLASH, FUN oraz te z kitu DOCUMENTER.


Ponadto użyłam naklejek z zestawy SWEET LIFE, pasków, etykiet i chipboardów. Tytuł pracy i aparat wycięłam z karty z zestawu BOM DIA - JOURNALING CARDS.To wszystko na dziś, cudownych wakacji Wam życzę!
Agnieszka


W pracach korzystałam z:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.