Letnie przyjemności | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Jak mija Wam lato? Cieszycie się już urokami wakacyjnego czasu? U mnie w tym roku to głównie czas spędzony w mieście i na wycieczkach po lokalnych i jakże urokliwych zakątkach. Zdjęcia z tych miejsc wklejam do swojego travelersa, by potem w chłodne jesienne wieczory móc do nich wracać.


W okolicy Poznania, gdzie mieszkam, jest kilka pięknych jeziorek z małymi plażami. Jedną z nich uwieczniłam na powyższym zdjęciu. Bardzo podobają mi się takie duże zdjęcia w travelersach, które mogę dodatkowo ozdobić stemplami i naklejkami.


Sąsiednią stronę zdobią również stemple. Lato dla mnie to czas drobnych przyjemności jak lody, które właściwie tylko w tych miesiącach jadam.  Chciałam dać temu też wyraz, więc z różnych stempli stworzyłam napis i zobrazowałam go pokolorowanymi odbitkami. Dodałam również stempel z zestawu Splash. Wg mnie jest on świetnym uzupełnieniem tła i nieraz jeszcze u mnie zagości.


Kolejny wpis pochodzi z kolejnej rodzinnej wycieczki.  Jako tło wykorzystałam tu papier z wzorem kostki brukowej. Prawda, że pięknie wygląda w połączeniu ze zdjęciami architektury? Nie mogło zabraknąć oczywiście stemplowanych napisów, z pomocą których stworzyłam mini opowieść. Uwielbiam je ze sobą łączyć, bo mimo różnych fontów idealnie się ze sobą komponują i dają nieograniczone możliwości tworzenia własnych haseł.


Girlandy - to one są główną ozdobą powyższego wpisu. Dodałam je bezpośrednio na zdjęciu jak i na stronach notesu.  Ta wykonana z proporczyków została wcześniej odbita na innym papierze i wycięta. Różne wzory wypełnień nadają całości ciekawego charakteru.

Wakacje to czas, kiedy nadrabiam czytanie książek. A jak jest książka to i musi być zakładka. Chciałam stworzyć jedną, ale w kolekcji Bom Dia jest tyle pięknych dodatków, że w efekcie wyszły mi aż trzy.


Każda z nich jest inna i inaczej ozdobiona. Do jednej z nich użyłam stempli z zestawu Azulejos. Wiecie, że azulejos to nazwa ceramicznych płytek, z których np. w Portugalii, Hiszpanii czy Maroko tworzone są piękne mozaiki? Postanowiłam nawiązać do tego i sięgnęłam po technikę embossingu. W efekcie jedna z moich zakładek wygląda właśnie jak te mozaiki.


A jak Wam mijają wakacje? Cieszycie się wyjazdami? A może uwieczniacie już pierwsze letnie wspomnienia?

Pozdrawiam serdecznie
Ela


W pracy wykorzystałam:
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Azulejos-stamp-set118/1050

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Splash-stamp-set120/1052

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Sunkissed-stamp-set114/1046

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Zabawa-stamp-set117/1049

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Co-za-dzien-transparent-stickers-polskie-/1055

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/BOM-DIA-Notebook-edition-zestaw-12-papierow-10x21-cm-paper-set-of-12/1038

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Notes-Podroznika-Journey-Notebook-WHITE-BOM-DIA-edition/1067
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.