Summer in the City | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Półmetek wakacji własnie nam mija dacie wiarę?!
Jak dla mnie czas biegnie zbyt szybko - dobrze, że nauczyłam się zachowywać wspomnienia w formie zdjęć, albumów czy wpisów w trawelersie bo mogę do nich wrócić w każdej chwili. U mnie całkiem sporo prac związanych ze wspomnieniami powstaje bo i czas sprzyja uwiecznianiu codzienności - wiele uroczystości, imprez czy okazji z racji sytuacji zostało odłożonych na później więc skupiam się na tym co wokół mnie na co dzień się dzieje.

I dziś właśnie przychodzę do Was z wpisem do mojego trawelersa.
Mimo, że dopiera pakuję walizkę na wyjazd to postanowiłam udokumentować ostatnie dni lata w mieście. Niby nic się nie dzieje, niby spokój wszędzie ale jednak zawsze znajdą się chwile, które będzie miło powspominać :)
Jak widzicie stemple o tematyce morskiej świetnie da się wykorzystać również do wpisów letnich z miasta :)  kreatywne działania mojej córki bardzo przybierają na sile i częstotliwości a te ze zdjęć idealnie wpasowują się w temat morskich opowieści. Przypadek? Nie sądzę :)Jak jest lato to są owoce, warzywa i piękne kwiaty. A w tym roku moja duma czyli pomidory koktajlowe prosto z balkonu! A co nie można? :)
I lawenda, która zapachem wypełnia cały dom oraz piękna róża rosnąca przed blokiem.
Tło uzupełniły świetnie stemple z zestawu, które w parze z naklejkami dały bardzo ciekawy efekt.


Karta do project life zyskała nieco blichtru dzięki złotej folii, którą wypełniłam nadrukowane już na niej kropki - sami spróbujcie tego bo dodaje błysku pracy.
I naklejki z miejscem na opis również idealnie wpasowały się we wpisie - kilka słów i wszystko wiadomo :)Coś nie mogę się rozstać z kartami do project life :) ale cóż poradzę, że je można wszędzie użyć i będą dobrze wyglądały. Tutaj z jednej wycięłam element, drugą wykorzystałam w całości a w połączeniu z odbitkami stempli i papierami mam fajną stronę w notesie podróżnika.

Życząc Wam dobrych dni uciekam na mały urlop a jak wrócę to znów wpadnę z wakacyjnymi wspomnieniami zapewne, tylko jeszcze nie wiem w jakiej formie ;)

Bądźcie zdrowi!
Ściskam!

Kaha
W pracy wykorzystałam:
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.