June memories | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

No i stało się - koniec roku szkolnego nadszedł!
Wiem, że inaczej nieco dzieje się wszystko ale wakacje można powitać jak zawsze :)

Niektórzy z Was pewnie już szykują się do podróży, pakują walizki, domykają ostatnie sprawy
 i z niecierpliwością oczekują na ten ostatni dzwonek :)

Chciałabym dziś pokazać Wam swoje wpisy w travelersie z ostatniego miesiąca. Faktem jest, że jeszcze nie byłam nigdzie dalej niż granice własnego miasta ale i w najbliższym otoczeniu można znaleźć urokliwe i niecodzienne miejsca.
A co lepiej nadaje się do oprawy takich wydarzeń? No kolekcja BOM DIA!

Czerwiec to miesiąc truskawek i szparagów - no dobra, jeszcze czereśnie ;) Ale ja wybieram dwie pierwsze opcje. Zdjęcia ulubionych warzyw i owoców obowiązkowo musiały się znaleźć we wpisie a odbitki stempli pokolorowane farbami akwarelowymi tylko podkreśliły ich smak.Ale i bywają takie dni kiedy słońce ustępuje pola chmurom i deszczowi więc ja najchętniej zaszywam się w domu, zapalam świecę sojową i włączam serial Friends ;) Czy to lato czy zima zawsze z taką samą ochotą oglądam mimo, że widziałam już kilkanaście razy wszystkie sezony. No ale to serial, który nigdy się nie nudzi :)
I właśnie ten wpis jest temu poświęcony - oprócz stempli wykorzystałam również kartę do projekt life, bo kto powiedział, że tylko w jednym celu można z niej korzystać prawda? :) ale napisy i naklejki świetnie sprawdzają się na każdą okazję - sami zobaczcie.

Czasami zwykłe wyjście w celu załatwienia pilnych spraw może się przerodzić w odkrywanie zakątków najbliższej okolicy. Bo tak naprawdę kto z nas zwiedza ot tak swoje osiedle czy przemierza wzdłuż i wszerz przecznice w promieniu kilometra? 
I właśnie pewnego dnia, kiedy musiałam załatwić kilka spraw postanowiłam, że pójdę inną drogą niż zawsze i tyle ciekawych miejsc mnie zaskoczyło.

A że bardzo mi przypadły do gustu stemple do tła i koniecznie chciałam je wykorzystać to proszę - świetnie się tutaj sprawdziły :) kilka elementów wyciętych z kolekcji oraz naklejki także wpasowały się w klimat.
Gdy tak patrzę na te wpisy to myślę sobie, że właśnie tak chce zapamiętać czerwiec - jako zbiór nowych miejsc, smaków i przyjemności. 

A Wy już w blokach startowych jeśli chodzi o wakacje czy macie jeszcze trochę czasu na organizację wyjazdów?
Nie zapomnijcie robić zdjęć by potem mieć co wspominać - travelersy polecają są do takich wydarzeń :)

Ściskam!
Kaha


W swojej pracy wykorzystałam:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.