Only You | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka. Dziś chciałam Wam pokazać dwie prace, w których korzystałam z bardzo fajnego zestawu przygotowanego przez Studio Forty jakim jest Documenter Kit.


W zestawie znajdują się fantastyczne karty, stemple, chipboardy, naklejki i dodatki dzięki którym dokumentowanie wspomnień zarówno w albumach, jak i w innych formach staje się bajecznie proste.


Wszystko utrzymane jest w jasnej, pastelowej kolorystyce przy graficznych, uniwersalnych wzorach, dzięki czemu kit świetnie sprawdzi się w wielu projektach, niezależnie od pory roku.Załączone do zestawu stemple zawierają słówka i kształty, których na  mojej rozkładówce użyłam na kilka sposobów: jako samodzielny stempel na karcie, wycięty kształt z napisem oraz na naklejce i... chipboardzie. Część chipboardów w tym kicie nie zawiera żadnego napisu czy grafiki i można za pomocą stempli stworzyć z nich własne, pasujące do projektu dodatki.
Filip ma taką ulubioną fotkę z naszym pieskiem z 2009 roku. Postanowiliśmy ją po latach powtórzyć. Zdjęcia wyszły tak fajnie, że powstał również layout.


Tutaj oprócz kitu korzystałam zarówno z dużych papierów, jak i tych mniejszych - notesowych. Spoza kitu pochodzi też kilka naklejek i stempli.To wszystko na dziś, trzymajcie się zdrowo!
AgnieszkaW projektach korzystałam z:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.