Tag album BOM DIA! | Katarzyna Kowalicka

09:00 0 Comments

Cześć!

Mamy czerwiec, zaczyna się robić coraz cieplej a to zwiastuje jedno - wakacje za pasem!
A jak wakacje to co? No pewnie - wyjazdy! Te małe i te duże, te bliskie i te całkiem dalekie.
Wszyscy tęsknimy już za odpoczynkiem ale tym prawdziwym, kiedy zostawiamy szkołę, pracę za sobą i robimy to co nam sprawia najwięcej przyjemności.
I z takich wyjazdów oprócz pamiątek przywozimy również wspomnienia.

Ale zanim nastaną wakacje to jeszcze mała chwila co nie przeszkadza zrobić krótkie wypady za miasto, choćby jednodniowe. I właśnie z takiego wypadu zrobiłam album tagowy. W wykorzystałam do jego zrobienia Notebook KIT z najnowszej kolekcji BOM DIA!Wykorzystałam tylko zawartość KITu więc możecie sami zobaczyć, że jest świetnie skomponowany, zawiera mnóstwo elementów dekoracyjnych i wystarczy na nie jedna pracą na pewno :)
W albumie wykorzystałam karty do projekt life, które posłużyły mi do zanotowania ważniejszych informacji ale także były dodatkowa ozdobą. Okładka powstała właśnie z takiej karty, która idealnie wpisała się w temat i klimat albumu.


Stemple, które miałam w swoim zestawie są idealne do wszelkich prac wakacyjnych ale również tych z życia codziennego - co możecie zobaczyć na zdjęciach. 
Łącząc je dowolnie możemy stworzyć naprawdę świetne opisy sytuacji :)


Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie wycięła elementów z papierów z kolekcji :) a w połączeniu z naklejkami i chipboardami świetnie dopełniały kompozycji w albumie. 


Jeśli lubicie KITy jak ja to serdecznie polecam! 
Jeśli natomiast nigdy nie mieliście okazji ich wypróbować to tym bardziej zachęcam - macie w nim wszystko już dobrane do kolekcji z czego możecie tworzyć bez zastanawiania się czy to do siebie pasuje.
Wpadnijcie do sklepu i zobaczcie jakie zestawy tam na Was czekają :)

I oczywiście nie zapomnijcie pochwalić się pracami z wykorzystaniem KITów!
Będę czekała :)

Trzymajcie się zdrowo, łapcie promienie słońca i odpoczywajcie!
Ściskam!
KahaW swojej pracy wykorzystałam:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.