Wspomnienia z wakacyjnych podróży | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Przed nami okres wakacyjny, czas letnich wycieczek i urlopów. Przywozimy z nich często mnóstwo zdjęć, które warto wyeksponować. Zainspirowana kolekcją Bom Dia! postanowiłam stworzyć wiszącą dekorację z kilkoma takimi zdjęciami.


Do znalezionego w trakcie rodzinnej wycieczki kijka przywiązałam sznurkiem trójkątne proporczyki. Proporczyki wycięłam z papierów z najnowszej kolekcji. Umieściłam na nich zdjęcia z wakacji i jedną z kart do pocket scrapbookingu.


W kolekcji Bom Dia! w zestawie Sunkissed znajdują się stemple z małymi grafikami. Pokolorowałam je farbami akwarelowymi i połączyłam ze zdjęciami, by stworzyć wesołe, przestrzenne obrazki.

 

Zdjęcia docięłam do kształtu koła, by przypominały bulaje na statkach. Z arkusza nr 2 wycięłam muszle, które dodatkowo podkreśliły morski klimat całej pracy.


Wśród stempli z zestawu Sunkissed są również trójkąt i pasujące do niego wypełnienia. Odbitki przykleiłam na sznurek, żeby otrzymać mini girlandę z proporczykami. Nie mogło oczywiście zabraknąć stemplowanych napisów. Oprócz tego, że wzbogacają pracę, to pozwalają nam snuć opowieść i przywoływać wspomnienia. Lubię gdy na pracy coś się dzieje, ale nie jest ona przeładowana warstwami i dodatkami. Najprostszym sposobem, by to osiągnąć jest wzbogacenie jej o odbitki stempli. W zestawie Splash znajdziecie stemple z wzorem plam. Użyłam ich by dodatkowo ozdobić tło pod zdjęciami. Prawda, że dało to ciekawy efekt?A jak u Was tworzenie letnich dekoracji? Wykorzystujecie do nich także zdjęcia? Zachęcam Was do sięgnięcia po stemple z kolekcji Bom Dia!

Pozdrawiam serdecznie!
Ela

 

W pracy wykorzystałam:

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/BOM-DIA-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/1037

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Splash-stamp-set120/1052

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Sunkissed-stamp-set114/1046

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Zabawa-stamp-set117/1049

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Bom-Dia-journaling-cards-set-of-12/1070

2 komentarze:

  1. Cudownie! Świetnie wykorzystałaś małe stemple i bardzo podobają mi się zdjęcia w nietypowym kształcie!

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.