Special moments | AgnieszkaD

Witajcie!
Na dziś przygotowałam malutki album ze zdjęciami mojego syna sprzed wielu lat. To wyjątkowe dla mnie zdjęcia, dostałam wtedy mój pierwszy cyfrowy aparat i te zdjęcia są jednymi z pierwszych nim robionych. Wyjątkowe zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę, wybrałam więc dla nich kolekcję SO ROMANTIC.


Karty albumu i zdjęcia wycinałam okrągłymi wykrojnikami. Okładka składa się z dwóch części, pierwsza jest przezroczysta, wycięłam ją z dwóch arkuszy folii pomiędzy które włożyłam małe elementy wycięte z papieru. Arkusze skleiłam na brzegach odrobiną kleju, a miejsce klejenia zasłoniłam papierową ramką.Karty albumu wycinałam z arkuszy notesowych, mają one drobniejszy wzór i świetnie sprawdzają się w małych projektach. Do ozdobienia kart użyłam stempli, naklejek i drobnych elementów wyciętych z papierów.
Album jest malutki, jego średnica to niecałe 9 cm, całość  utrzymana w pastelowej tonacji z odrobiną złota.

Zdjęcia robione były podczas popołudniowe drzemki synka, zrobiłam wtedy też kilka fotek naszej suni, która jest o miesiąc od niego starsza. To był początek ich wielkiej przyjaźni, która trwa już siedemnasty rok!


Uwielbiam tworzyć takie malutkie albumy, mam nadzieję, że zainspirowałam Was do stworzenia własnego.

Trzymajcie się zdrowa!
Agnieszka


W pracy użyłam:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.