just love it | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Jak tylko zobaczyłam kolekcję So Romantic to zamarzyło mi się, żeby z jej pomocą stworzyć piękny album ze zdjęciami poznańskich kamieniczek, które uwielbiam. Na takie wycieczki teraz nie jest dobry moment, ale... podczas porządkowania zdjęć w komputerze znalazłam kilka z moich poprzednich spacerów. 


Bardzo lubię drukować zdjęcia większe niż wymiar strony i je dzielić. To wizualnie łączy obie strony ze sobą Tu dodałam jeszcze mniejsze ujęcie, żeby było widać jak piękny jest ten budynek. Jako tło przykleiłam fragment arkusza ze wzorem kamieniczek. Na kolorowym arkuszu z kolekcji Lunare odbiłam kilka razy stempel z zestawu La belle vie odcinając fragment z wieżą Eiffle'a. Dzięki temu uzyskałam miniaturkę miejskiego pejzażu, która pasuje do każdego miasta.


Kolejne zdjęcie pochodzi również z Poznania. Towarzyszą mu pokolorowane akwarelkami odbitki stempli i napisy z różnych zestawów i kolekcji.  Nie zabrakło też naklejek, które świetnie uzupełniają każdy projekt.
W kolekcjach Studio Forty znajdziecie mnóstwo ciekawych stempli z pojedynczymi wyrazami i całymi zwrotami. Łącząc je ze sobą można stworzyć małą opowieść. Ta u mnie opowiada o odkrywaniu uroków życia


Poznań pozostaje na razie poza moim zasięgiem, ale są przecież inne ciekawe miejsca do spacerów. Ostatnio zabraliśmy dzieci w okolice naszego miasteczka na przejażdżkę rowerową.


Zdjęcie córki zrobione na tej wycieczce znalazło się również w moim travelersie. Jak przystało na pięciolatkę jest kipiącą energią, więc i wpis musiał być wesoły i energetyczny. Z arkusza 02 wycięłam kolorowe kółka. Niektóre z nich ozdobiłam stemplami. Nie mogło zabraknąć również wyciętego z arkusza 06 roweru.


Na stronie sklepu są do pobrania grafiki z napisami pasującymi do aktualnego czasu i tej naszej nowej rzeczywistości, ale też i nawiązujące do wspólnego spędzania czau. Kilka z nich wkomponowałam do tego wpisu. Są pięknie kolorowe i idealnie będą pasowały do niejednego projektu.


Pozdrawiam Was serdecznie!

Ela


W pracy użyłam:

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/SO-ROMANTIC-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/1006

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/La-Belle-Vie-stamp-set108-/1014

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Life-in-Pictures-stamp-set111/1017

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Sending-love-stamp-set110/1016

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Zostan-w-domu-free-printable-set/1032

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Moon-Kiss-stamp-set105/991

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Warm-cozy-stamp-set103/915


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.