Enjoy the now | AgnieszkaD

Witam Was w maju, cudownym miesiącu kwitnących drzew, zwykle w tym okresie chętnie spędzam czas na zewnątrz fotografując rozkwitającą zieleń. W tym roku jest jednak inaczej niż zwykle, unikam spacerów, nie mam więc nowych, wiosennych zdjęć, nad czym bardzo ubolewam.
Aby poprawić sobie humor, odgrzebałam starą fotkę córki właśnie z maja i oprawiłam ją papierami z kolekcji SO ROMANTIC.


W layoucie użyłam właściwie tylko dwóch kolorów - szarego i zielonego. Wyszedł taki trochę monochromatyczny, ale lekki i wiosenny scrap.


Na białą bazę naklejałam pasy papierów z arkuszy SPECIAL MOMENT oraz TOUCH OF SPRING, całość pochlapałam zieloną akwarelą, dodałam kilka stempli, naklejek i chipboardów.


Bardzo podoba mi się w kolekcji SO ROMANTIC możliwość tworzenia pięknych, pastelowych zestawień kolorystycznych. Poniżej miłosny layout w odcieniach złota i błękitu, z mnóstwem bałaganiarskich chlapań i stemplowań.


W pracy oprócz papierów użyłam kart do pocket scrapbookingu z kolekcji SO ROMANTIC, które pięknie uzupełniają te papiery. Oczywiście są też moje ulubione naklejki ze słówkami i kilka innych dodatków.
To wszystko na dziś, trzymajcie się zdrowo i pamiętajcie o naszym wyzwaniu z okazji Międzynarodowago Dnia Scrapbookingu!W pracach korzystałam z:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.