Dzień mamy | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Witam się w Wami  w tym jakże przemiłym dniu :)
Bardzo się cieszę, że akurat Dzień Mamy wypada w maju, kiedy wszystko rozkwita, kiedy kolory otaczającej nas przyrody pokazują swoje całe oblicze a zapachy kwiatów powodują zawrót głowy.

I dziś przychodzę do Was z inspiracją związaną właśnie z tym świętem.
Przygotowałam kartkę dla mamy oraz pudełko na świecę, która ma być prezentem.Do stworzenia kartki w formie kopertówki wykorzystałam papiery z kolekcji So Romantic, która idealnie się sprawdziła. Jak również pudełko okleiłam papierem z kolekcji by tworzyło spójną całość.
Kompozycja kwiatowa powstała z odbitek wykonanych na papierze akwarelowym, które pomalowałam perłowymi farbami akwarelowymi i wycięłam. Jako uzupełnienie kompozycji wykorzystałam liście z jednego z arkuszy papieru bo jak wiecie uwielbiam wycinać elementy :)
Również z pokolorowanych odbitek powstała kompozycja na pudełku na świecę. Natomiast do ozdoby przodu pudełka wykorzystałam kartę do projekt life na której nastemplowałam napis. Bardzo lubię w ten sposób wykorzystywać karty bo w prosty sposób otrzymujemy niebanalną kompozycję do naszych prac.
Mam nadzieję, że mój pomysł na prezent dla mamy, i nie tylko, przypadł Wam do gustu i spróbujecie sami wykonać przy najbliższej okazji podobny.

Wszystkim mamom chciałabym życzyć samych kolorowych dni, cudownych chwil w codzienności i wielu powodów do uśmiechu na co dzień :)

Ściskam!
KahaW swojej prascy wykorzystałam


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.