Tagbook Lunare | Katarzyna Kowalicka

09:00 1 Comments

Cześć!

Niby zima w kalendarzu ale patrząc za okno można śmiało powiedzieć, że zima zapomniała o nas!
Jednak wieczory nadal jeszcze są długie, czasu jakby więcej więc chętniej sięgamy po robótki ręczne czy inne hobby jakie mamy. Nie mniej chętnie sięgamy po przekąski no bo tak nie zająć czymś rąk to tak dziwnie... :)

Ja sięgam po stemple, nożyczki i papiery oraz herbatę z imbirem, cytryną i miodem - te z kolekcji Lunare obecnie goszczą na moim biurku.

Dziś pokażę wam album w formie tagów - jednak w nieco większej wersji więc nazwanie go mini albumem byłoby niestosowne nieco ;)
Zdecydowałam się na użycie czarnego papieru jako bazy by pokazać Wam, że nie tylko biały czy kraftowy papier dobrze sprawdza się w pracach scrapowych.W kolekcji znajdują się karty do project life - jako, że ja nie nie prowadzę albumu  w tej formie postanowiłam karty wykorzystać w inny sposób. Bo kto powiedział, że można tylko w jeden? ;)
U mnie posłużyły jako element tagbooka - jest możliwość zapisania  na nich ważnych dat, szczegółów czy opisów sytuacji ale także doskonale uzupełniają kompozycję. Zobaczcie jakie cudowne napisy są na nich.

Jako, że wybrałam czarny papier na bazę, to do odbicia stempli wybrałam biały tusz. Wygląda on nieco mroźnie na tym papierze ale ładnie wkomponowuje się w całość. No i kto powiedział, że tusz zawsze musi być czarny :)No i oczywiście moje ulubione elementy do wycinania i naklejki :) piękne planety, zwierzęta, dekoracje roślinne i napisy... czego chcieć więcej.Mam nadzieję, że u Was nudy nie ma, że tniecie papiery aż ścinki fruwają a przestrzeń zapełnia się pięknymi pracami :)
Ja mam nieco zaległości przez chorobowe przypadłości więc mam nadzieję, że uda mi się je szybko nadrobić i niebawem pokażę Wam kolejne moje prace bo tej kolekcji łatwo z rąk nie wypuszczę :)

Trzymajcie się ciepło :)
Ściskam!

KahaW swojej pracy wykorzystałam:


1 komentarz:

  1. świetny ! uwielbiam albumy tagowe, czas chyba wrócić do nich :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.