Time for fun | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Wakacje trwają w najlepsze, choć ja na swój odpoczynek muszę jeszcze chwilę zaczekać, to dzieci korzystają z nich ile się da.
Sama chętnie znów chciałabym być dzieckiem i mieć czas na nowe przygody, zabawy z rówieśnikami i spędzanie go na poznawaniu świata :)
No ale, że na teleportację w przeszłość się nie zanosi to pozostaje mi radość z zabaw wakacyjnych mojego dziecka - co też jest fajne. I pozwala później wspomnienia tego czasu zatrzymać na dłużej tworząc album ze zdjęciami.

I dziś właśnie chcę Wam pokazać album z letnich zabawach basenowych - moja córka jakby mogła to zamieszkałaby w basenie :) i powinna mieć na drugie Syrena!

Album nie jest wielki bo przeznaczony na zdjęcia 10 na 10 cm ale świetnie nadaje się właśnie na takie zbieranie wspomnień z jednej przygody.W tym albumie poszalałam trochę z kolorowaniem odbitek stempli. One się same prosiły by je odbijać i kolorować! :) Farby akwarelowe świetnie się do tego nadają ale również kredki  bardzo dobrze się sprawdzą w takim działaniu.


Stemple również wykorzystywałam do ozdoby tła pod zdjęciami oraz do opisów sytuacji - wystarczy jedno krótkie hasło, które świetnie oddaje charakter zdjęcia.

Sporo również w moim albumie naklejek - tych na białym tle i tych na przezroczystym - bardzo lubię naklejać je na zdjęcia bo tło jest transparentne a na zdjęciu widoczny jest sam napis.


Ale co to byłby za album bez zapisanych wspomnień - wiem wiem wszyscy pamiętamy ale z czasem coraz mniej :) więc ja wolę zapisać sobie kilka szczegółów z okresu, który uwieczniam na zdjęciach by jednak nie zdawać się na swoją pamięć i móc za jakiś czas wrócić do tych wspomnień.
I do takich krótkich notatek świetnie sprawdziły mi się karty z arkusza do wycinania, które można stosować również do albumów typu project live.


A jak Wasze wakacje? Jesteście już po urlopie czy tak jak ja jeszcze czekacie na swój wymarzony odpoczynek?
Tym co jeszcze czekają życzę najwspanialszego urlopu pod słońcem a tych co już wrócili zachęcam do tworzenia swoich albumów by na dłużej zachować te cudowne chwile.

Ściskam!
Kaha


W swoje pracy wykorzystałam:
4 komentarze:

 1. świetny album, mocno energetyczny i mega wakacyjny :) Czuję się zainspirowana :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję 🥰 I super! Czekam na Twój album wakacyjny 😊

   Usuń
 2. Fantastyczne! Co Ty zrobiłaś ze stemplami, po prostu bajka! <3

  OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.