Holidays in the city | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Dzisiejszy dzień był jednym z tych najgorętszych w ostatnim czasie. Oj powiem Wam, że to nie jest to co lubię najbardziej :) Jakoś zawsze mi bliżej do deszczu i śniegu niż upałów :)

Ale oczywiście lato i wakacje rządzą się swoimi prawami - sie wie!
Kiedy nie ma możliwości wyjazdu na dłuższe wakacje to i mieście można znaleźć naprawdę wiele ciekawych rozrywek. No i oczywiście zawsze można pójść na lody :)

W dzisiejszym wpisie w moim travelersie znajdziecie właśnie takie miejskie rozrywki - wypad z koleżankami na lody oraz Łódź szlakiem legend - wycieczka dla dzieci.


Takie chwile złapane w kadrze idealnie oddają nastrój chwili. Wystarczyło kilka stempli, naklejki i papier i mam fajne wspomnienia zachowane na dłużej.Bardzo lubię kolorowe tusze - świetnie komponują się z papierami bądź naklejkami i rozweselają kompozycję. Zwiedzanie Łodzi szlakiem legend to świetna inicjatywa! Dzieci dowiadują się skąd się wzięła nazwa miasta, jakie osoby i czym zasłynęły w mieście, gdzie może być ukryty skarb! :)
Może w innych miastach tez są takie atrakcje - jeśli tak to polecam z całego serca.


Z ogonka od latawca zrobiłam imitację ścieżek po jakich dzieci chodziły w poszukiwaniu skarbów :) Naprawdę wystarczy niewiele by wyszło nam fajne tło do opowiedzenia historii.A jak Wasze przygody wakacyjne? Macie co wspominać?
Podzielcie się fajnymi patentami na spędzanie czasu w mieście - może macie jakieś atrakcje po które warto pojechać z innego miasta.
I koniecznie organizujcie swoje wspomnienia w najbardziej ulubionej przez Was formie - czy to wpisów w travelersie, albumów czy layoutów.
Życzę Wam udanych wakacji, odpoczynku i mnóstwa przygód!

Ściskam
KahaW swojej pracy wykorzystałam:

2 komentarze:

  1. coraz bardziej mnie kusi ten Travelers - masz tu Kasiu swój udział niewątpliwie, bo Twoje wpisy są świetne !
    Jedyne co mnie powstrzymuje do zabrania w podróż to fakt, że zdjęć na bieżąco nie będę mogła umieszczam, a znam już siebie i wiem, że "dokleję potem" nigdy nie nastąpi

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale ładnie!
    Kocham ideę takich albumów!

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.