Wspomnienie wakacyjnej wycieczki | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Letni czas sprzyja rodzinnym wycieczkom. My lubimy poznawać nasze najbliższe okolice i odkrywać nowe miejsca. Kilka zdjęć z takiej wycieczki znalazło miejsce w moim travelersie.


Zdjęcia wydrukowałam w różnych rozmiarach. Ozdobiłam je wyciętymi grafikami, naklejkami i pokolorowanymi odbitkami stempli. Dzięki temu nabrały wesołego, wakacyjnego charakteru.
Na sąsiedniej stronie z pomocą naklejek i stempli stworzyłam mini opowieść o tej wycieczce. Lubię zestawy stempli z pojedynczymi wyrazami. Pozwala mi to tworzyć takie napisy, jakie dokładnie chcę.Na kolejnych stronach mojego notesu umieściłam zdjęcia z dalszego etapu wycieczki. Znalazło się miejsce również na mój własny rysunek wiatraka.


W obu wpisach jako elementów tła użyłam kart z arkusza Postcard. Nadają się idealnie do sporządzenia krótkich notatek, np. o kolejnych etapach podróży. 
Strony ozdobiłam stemplami, a zdjęcia przezroczystymi naklejkami. Prawda, że świetnie ze sobą współgrają?Mam dla Was również niespodziankę. Pod tym linkiem (KLIK) znajdziecie rysunek wiatraka, który wykorzystałam w moim wpisie. 
Może i Waszych travelersach zagości? Pochwalcie się koniecznie Waszymi wakacyjnymi wpisami.

Pozdrawiam serdecznie!
Ela


W pracy użyłam:
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Kite-small-stamp-set-17/879

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Summer-Vibes-stamp-set92/852

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Nasze-miejsce-stamp-set94/854

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/BEAUTIFUL-LIFE-Notebook-edition-zestaw-12-papierow-10x21-cm-/844

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/HELLO-WORLD-Notebook-edition-zestaw-12-papierow-10x21-cm-/861
1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.