Our Special Day | Katarzyna Kowalicka


Cześć!

Nie uwierzycie ale to zdjęcie czekało na oprawę... 14 lat ;)
Wciąż coś stawało na przeszkodzie, brak czasu, brak weny i ciągle czegoś było brak!
No ale ile można odwlekać stosując słabe wymówki ;)
Dzień naszego ślubu, styczeń, minus 20 stopni i my - nie chciałam robić mroźnej atmosfery w swojej pracy bo akurat ta była bardzo gorąca od emocji w tym dniu.


Czasami niewiele trzeba by przekazać emocje ważnej chwili.
Ja wykorzystałam papiery z kolekcji JUST CHILINN', stemple z napisami i kwiatowe z których użyłam liści, świetnie dopełniły całości.
Malutkie kwiatuszki wypełniły dwie kompozycje dodając im kolorowych, pastelowych akcentów.Uwielbiam stemple i zawsze mam dużą radochę jak mogę je odbić i powycinać. To super sposób w sytuacji kiedy nie mamy odpowiednich dodatków - możemy je w szybki sposób zrobić sami i zawsze będą dopasowane do naszego projektu :)
Strukturę tła wykonałam przy użyciu pasty strukturalnej i maski, posypałam pudrem do embossingu na gorąco z brokatem co nadało lekkiego blasku całości.


Zestawy stempli z napisami stanowią w moje kolekcji przeważającą większość. Zawsze można je wykorzystać do albumów, kartek, LO czy każdego innego projektu.
Często korzystam z nich na co dzień w swoim planerze - ot takie urozmaicenie i ozdobienie czasami zwyczajnych zapisków :)


Nie czekajcie z oprawianiem swoich wspomnień bo jak widzicie na moim przykładzie może to trwać latami... ;)


W swojej pracy użyłam:
Życzę Wam miłego dnia i dużo słońca na nadchodzące dni!0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.