Dwa Layouty | Gwen

Witajcie
Dzis na blogu witam Was ja-  Gwen i mam dla Was dwa super skrapy z najnowszej kolekcji Daydream.

Pierwsza praca to skrap wykonany na białej bazie, z chlapaniami farbą i akwarelami.Tu nic wiecej juz nie było trzeba - kawałek papieru z zestawu Notebook, wycięty wzór ze stempli i kilka kwiatowych naklejek. Resztę dopełniło zdjęcie kwitnącego drzewa.Na białym papierze nasteplowałam wzory z zestawu Daydream, a następnie wycięłam i dodałam jako element kolejnej warstwy. Koniecznie spróbujcie tej metody!Drewniany element i tag z papierową torebką  dodały  tutaj charakteru.
Drugi layout to pełen energii monochromatyczny projekt. Cała praca skupia się wokół jednego papieru z kolekcji Daydream - żółtego papieru z drobną kratką.


 Żeby uzyskać dynamiczny efekt, papier przycięłam i ułożyłam asymetrycznie, następnie dodałam trochę chlapań farbą.To zdjęcie jest trochę szalone, więc oprócz naklejek z  borderami kwiatowymi i odbitek stempli, dodałam też naklejkę z kolekcji Super You. Pasuje tu idealnie!!!


Spróbujcie czasem pracy z jednym tylko kolorem, a poprzez niesymetryczne ułożenie papieru i dodatków zobaczycie jak wasza praca nabierze dynamiki.

Wszystkie wykorzystane przeze mnie elementy znajdziecie w sklepie w dziale NOWOŚCI 
Miłego dnia!
Gwen
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.