Witaj wiosno! | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Kalendarz nam podpowiada, że mamy już wiosnę. A wczoraj premierę miała nowa kolekcja Daydream. Jest delikatna, świeża, pastelowa z pięknymi papierami i fantastycznymi stemplami.

Pierwsza z prac, którą przygotowałam to wiosenna zawieszka w formie tryptyku. W kolekcji Daydream znajdziecie kilka zestawów stempli. Wśród nich są świetne ramki, budki dla ptaszków oraz małe kwiatki. Dzięki nim na mojej zawieszce zagościł prawdziwie wiosenny klimat.Kolejna praca to kartka w nietypowej formie - tzw. namiotowa lub holder. Do środka można wkleić woreczek z niespodzianką np. ciasteczkiem lub aromatyczną herbatką. Wykorzystałam do niej arkusz papieru In the garden z delikatnym botanicznym wzorem. Do ozdoby kartki użyłam stempli ramek oraz wazoników z kwiatami.


Papiery w kolekcji Daydream mają piękne kolory, które idealnie się ze sobą komponują. Nawet róż i żółty tworzą duet idealny. Z pomocą arkusza Just painted/Sunshine stworzyłam nietypową kartkę kopertową. Ozdobiłam ją stemplami ramek, kwiatów oraz naklejkami Greenery. Użycie transparentnych naklejek to mój sprytny sposób na stworzenie ciekawej dekoracji kwiatowej o przestrzennym wyglądzie.

Mam nadzieję, że Was również zachwyci ta kolekcja i stworzycie z jej pomocą wiosenne prace.

Pozdrawiam serdecznie!
Ela

W pracy użyłam:
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/You-got-this-stamp-set90/811

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/DAYDREAM-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/821

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/DAYDREAM-Notebook-edition-zestaw-12-papierow-10x21-cm-/822

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Daydream-stamp-set89/810

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Nasz-dzien-transparent-stickers-/816

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Greenery-transparent-stickers-/813


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.