Hello lovely | Anna Komenda

Witajcie. Tutaj Ania z nowym projektem i wideo tutorialem. Dzisiaj mam dla Was layout z wykorzystaniem stempli i papieru April Paper. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowaliście - najwyższa pora nadrobić zaległości. Papiery te mają świetne, świeże wzory i bardzo dobrą jakość. Są jednostronne, dzięcki czemu nie musicie łamać głowy, którą stronę wykorzystać. I do tego są aktualnie w promocji a do sklepu niedawno dotarła nowa partia z dziecięcymi wzorami. Grzech nie skorzystać ;)


Jasne pastelowe tło, jakie stworzyłam dla tego LO aż prosiło się o mocniejsze akcenty w formie stempli i naklejek. Użyłam kilku zestawów stempli. Bardzo lubię proste i powtarzalne wzory.


Pastelowe róże wycięłam z jednego z papierów od April Papers. Kwiaty pięknie rozbudowują i uzupełniają dosyć skromną kompozycję.


Naklejki transparentne idealnie imitują stemple bez ryzyka niedokładnego nastemplowania (co zdarza mi się dosyć czesto). Są niedrogie a ręczna czcionka dodaje im uroku. W sklepie macie ich ogromny wybór.Jeśli chciecie zobaczyć jak powstaje taki layout, mam dla Was wideo z komentarzem po polsku :) Zapraszam do oglądania.


Dziękuję Wam za uwagę i do zobaczenia we wrześniu. Mnie jeszcze czekają wymarzone wakacje na południu Francji. Wrócę z ogromną porcją zdjęć do oskrapowania :)

Użyte materiały:

Ania0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.