Wakacyjny Album | Karola Witczak

Witajcie w sierpniu!
Lato, lato - nie rozpieszcza nas w tym roku, choć... coś mi się obiło o uszy, że prawdziwe upały dopiero przed nami! 
Ja z kolei miałam mnóstwo frajdy zażywając słońca i gorąca już w maju. Przy okazji warsztatowej podróży, zyskałam bonusowe dwa dni wolnego aby odpocząć odrobinę i zwiedzić kawałek hiszpańskiego wybrzeża Costa Dorada. I o tym jest mój dzisiejszy album - bardzo, bardzo wakacyjny, letni, wręcz gorący, pełen cudowności prosto z półek Studio Forty.

Do ozdobienia i podpisania wszystkich zdjęć wykorzystałam całą masę letnio-wakacyjnych (i nie tylko) naklejek z transparentnym tłem, po kolei: Hello SummerLet's have funNasze wakacjeLato, lato i Say Cheese - uwielbiam naklejać je bezpośrednio na zdjęcia. Poza tym użyłam także naklejek z zestawów Words, words i Słowa, słowa - całe mnóstwo doskonałych naklejek, które robią tu mega świetną robotę - po prostu "mówią" to, co sama chciałabym przekazać. :) A na okładce znalazły się naklejki z zestawów: Just Say It! oraz Cool Words.

Stempelki z zestawu Flowers 3 nadal w ferworze pracy u mnie - tym razem nastemplowałam i zembossowałam na biało największy kwiatek z tego zestawu wraz z warstwowym środkiem, a wszystko to bezpośrednio na kalce technicznej. Tak przygotowane kwiatki są nie tylko delikatne, pasują do wielu projektów ale również są bardzo łatwe do wykonania - spróbujcie!Dziękuję za odwiedziny na naszym blogu - koniecznie zaglądajcie do nas regularnie po mnóstwo świeżych inspiracji! 

~~ Karola ~~

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.