Kawa nad Bałtykiem | Karola Witczak

Cześć! Witajcie! Mam nadzieję, że nie jestem osamotniona w mojej totalnej miłości do kawy? :) Pewnie nie... A czy zdarzyło Wam się tę miłość w jakikolwiek sposób scrapbookingowo upamiętnić? Mam dziś dla Was taką pracę - z kawą w roli głównej. 
Pewnego wiosennego weekendu zawitałam do Gdyni i miałam chwilkę aby porozkoszować się nadmorskim klimatem. Ale czymże byłyby rozkoszne widoki bez pysznej kawy? Ta zupełnie zwyczajna chwila została nawet uwieczniona na zdjęciach a skoro są zdjęcia - jest i layout! 


Ozdabianie moich kawowych zdjęć zaczęłam od przygotowania tytułu scrapa - pomogły mi w tym bardzo stemple z zestawu Alphabet brush Big letters - jakie to rewelacyjne, że możemy z ich pomocą tworzyć prawdziwie polskie napisy - z polskimi znakami! Nastemplowane literki wycięłam z papieru i potraktowałam jako papierowy element - to chyba moja ulubiona technika związana ze stemplowaniem. W ten sam sposób zrobiłam drobne dodatki, wybierając wzór małego kompasu z zestawu Summertime


Poza stemplami wykorzystałam też oczywiście naklejki, w zasadzie to zestaw naklejek Coffee Love był inspiracją do stworzenia tego layoutu :) Z szerokiej oferty różnorodnych kart, wybrałam te, które nawiązywały do morskiego klimatu, znajdziecie je w zestawie Sea You Soon i powiem Wam na ucho, jeśli jeszcze na to nie wpadliście - takie fajne karty z powodzeniem można wykorzystać w tradycyjnym scrapbookingu, cardmakingu czy innych scrapowych projektach, nie tylko do Project Life! I jeszcze jedno - świetnym dodatkiem do każdego rodzaju pracy są die-cutsy - ja wykorzystałam tutaj te z zestawu Badges -diecut elements.To już wszystko na dziś. Mam nadzieję, że podczas tworzenia z naszymi produktami, nigdy nie zabraknie Wam dobrej kawy! :) Pozdrawiam Was serdecznie! 

~~Karola ~~0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.