Rally badge | Magda Łuczak Art


Hej hej pozlotowo!
Kto nie był na Łódzkim Biglu Scrapowym, ten niech trochę żałuje... Było super! Jak za dawnych (ekhm, ekhm...) lat większość uczestniczek zrobiła sobie identyfikatory. Dzięki temu nie tylko łatwiej było kogoś rozpoznać, ale również można było podziwiać te urocze prace w trakcie rozmowy twarzą w twarz.


Mój identyfikator powstał z kilku kolekcji, bo chciałam, żeby były w nim użyte takie, a nie inne kolory. Najbardziej widać tu kolekcję LAZY DAYS.


Mój identyfikator ma wymiary ATC, czyli 2,5 x 3,5 cala. Jak na taką małą powierzchnie, to całkiem sporo produktów się na nim zmieściło, prawda?


Zobaczcie, ile tu stempli! Napis hello to zestaw Magic, serduszka - To do labels, maszyna do pisania (czyż ona nie jest urocza?!) - Notheworthy, a ramki - Homemade.


W sklepie znajdziecie duży wybór enamel dotsów. Mam tę pewność, że zawsze je dopasujecie kolorystycznie do swojej pracy. Ja kocham wszelkie kropki, a te szczególnie! Użyłam tu zielone (HERE&THERE), granatowe (BOM DIA) i zółte (DAY DREAM).


Ciekawa jestem, czy zdarza się Wam robić prace o podwójnym przeznaczeniu? Moje niby-ATC świetnie sprawdziło się rozmiarowo jako zlotowy identyfikator, prawda?

Uściski!
Magda Łuczak Art

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.