ATC | Magda Łuczak Art


Hej hej! Tu Magda i kolejny raz ATC. Tym razem w mini pracach skupiam się głównie na stemplach. W naszym sklepie znajdziecie ich naprawdę dużo, więc zapraszam Was na zakupy z 10% zniżką na hasło MAGDAART10 .


Od czego zaczęłam tworzenie tych czterech maleństw? Od białego kartonu, czarnego tuszu i wielu, naprawdę wielu zestawów stempli.


Jak już sobie poodbijałam przeróżne stemple (każdy w kilku odbitkach), to nożyczkami wycięłam je zostawiając z brzegu mały biały rancik. Lubię taki sposób wycinania, bo dzięki temu stemple ładnie odróżniają się od tła.Do tej pory zrobiłam 28 różnych ATC i jakoś tak założyłam, że ładnie się prezentują w czwóreczkach. 


Te moje zestawy zawsze coś łączy. Tym razem jest to kilka rzeczy: ramki jako baza, numery, serduszka i element ozdobny (roślinka w doniczce, buteleczka z kadzidełkami, kubek i wiecheć roślin). Już chciałam napisać, że klips też jest elementem łączącym, ale zorientowałam się, że nie dołożyłam go do ATC nr 4...


Oczywiście nieodłącznym elementem każdej mojej pracy są przeszycia, dotsy i czarne kamyki samoprzylepne.


ATC (te płaskie) są chyba pracami, których stworzenie nie zabiera dużo czasu. Moje są bardzo warstwowe i dość grube. I żeby stopień zadowolenia z nich był wystarczający, to trochę czasu lubię im poświęcić.


Ale tworzenie ich daje mnóstwo radości, więc i Was namawiam do te zabawy. Wyraźcie swój artyzm, swój styl, swoje myśli w tej niewielkie, ale uroczej formie i pochwalcie się nimi koniecznie!

Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.