My day - wpis do TN / Magda - papierowy.cekin

Witajcie!
Dziś mam do pokazania aż dwa wpisy w moim travel notesie. Mój TN zapełnia się w szybkim tempie, z czego bardzo się cieszę. Zależy mi na tym, aby z każdego miesiąca zrobić wpis do notesu - to bardzo wciąga i relaksuje. Staram się, aby wpisy były szybkie i proste do zrobienia, aby zrobienie wpisu nie zajmowało zbyt dużo czasu. 


Pierwszy wpis to centralna kompozycja na bazie papierów z bloczka notebook, które mają idealna wielkość. Pod zdjęcia dodałam przyciętą kartę do journalinguDo kompozycji użyłam również grafik z tego zestawu oraz za pomocą stempli zrobiłam napis. Do jego wykonania użyłam stempli z zestawu to do labels oraz jest wspaniale.I oczywiście nie obyłoby się bez transparentnych naklejek


Kolejny wpis to wspomnienia z urodzinowego przyjęcia mojego taty, który skończył 69 lat. Do wykonania tego wpisu użyłam starszych kolekcji. Papier w strzałki pochodzi z kolekcji here&there .


Wpis ozdobiłam głównie za pomocą stempli z zestawu BEST DAY. Ten tort i chorągiewki to moje ulubione stemple.


Kolorowymi pisakami pomalowałam chorągiewki oraz kontury tortu. Tak niewiele potrzeba, aby uzyskać fajny i niepowtarzalny efekt.Mam nadzieję, że moje wpisy zainspirują Was do tworzenia własnych notesów.

Pozdrawiam,
 Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.