Wakacyjny album z ceramiką | Magda

Cześć! Witam Was serdecznie po długiej przerwie! Przygotowałam album w nietypowym kształcie aparatu fotograficznego. Album jest bardzo kolorowy, choć wykorzystałam w nim zaledwie dwa arkusze papieru z kolekcji LAZY DAYS. Jeden z nich to duży arkusz w żółty, batikowy deseń,
a drugi to format notesowy w nadruk wielobarwnych kół.
 Zacznijmy od tego ostatniego wzoru. Podobają mi się motywy, kojarzące się z płytkami Azulejo. Takie właśnie miałam skojarzenie, gdy tylko zobaczyłam wzór na papierze. Wycięłam sporo elementów z dwóch arkuszy i ozdobiłam nimi strony albumu. Uwielbiam takie wycinanki! W albumie umieściłam zdjęcia z wypadu do sklepu z ceramiką. Prawda, że papiery idealnie zgrały się z tym miejscem?
 Po wyborze głównego motywu przyszła pora na ozdabianie stemplami, naklejkami, chipboardami. Użyłam tu także grubych tekturowych ramek - są wspaniałe, można je wykorzystać na wiele sposobów.
 Mój pomysł na dobór papierów do zdjęć to znalezienie wspólnego motywu - może to być kolor lub gama kolorów, klimat (np morze, góry) lub wiodący element. U mnie tym elementem był wzór kół na arkuszu papieru, który skojarzył mi się z talerzem, ceramiką, płytką. Wykorzystane produkty:
 

 
 
  Serdeczności!

    

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.