Wakacyjny layout | Katarzyna Kowalicka

 Cześć!

Wakacje, wakacje i po wakacjach ehhh zleciało błyskawicznie. Ale mam nadzieję, że jesień zaskoczy nas piękną pogoda i nie odczujemy tego przejścia pór roku.

Dziś do Was przychodzę z layoutem czyli czymś co pojawia się dość rzadko u mnie a co sprawia mi ogrom frajdy :)  Nie zawsze czuję potrzebę by tworzyć cały album czy wpis w travelersie i właśnie wtedy pojawia się pomysł na layout - dziś z jednym zdjęciem bo bardzo chciałam je mieć zachowane właśnie w dużym formacie.


Punktem wyjścia było zużycie resztek papierów, które gdzieś zawsze zostają a które są zbyt małe na większe projekty ale w LO czy travelersach sprawdzą się idealnie. Mnie zawsze szkoda wyrzucać ścinków i bardzo mnie cieszy jeśli uda mi się je wykorzystać :)Świetnie wypełniły mi przestrzeń naklejki - zarówno te na transparentnym tle jak i kolorowe. Idealnie posłużyły mi do opisania sytuacji oraz jako element kompozycji.

A na koniec moje ulubione enamel dots'y i chipboardy oraz kilka odbitek stempli i całość gotowa.
Moja córka już zabrała pracę do swojego pokoju także mnie zostaną tylko zdjęcia :)

Zachęcam Was to tworzenia LO, z jednym lub kilkoma zdjęciami, bo to taka duża czysta karta i tylko od nas zależy jak ją zapełnimy.

Życzę Wam bezbolesnego przejścia z trybu wakacyjnego na tryb pracowy, czasu na tworzenie Waszych wakacyjnych prac i pięknej pogody :)

Ściskam!
KahaW swojej pracy wykorzystałam:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.