Winter wonderland | AgnieszkaD

 

Witajcie, z tej strony AgnieszkaD. Piękna, zimowa kolekcja NORDICA zachęciła mnie do wyciągnięcia starych, zimowych zdjęć ze spaceru i poskładania je w mini album.

Na okładce stworzyłam duży tytuł z cudownych literek wyciętych z arkusza ABC, w tych literkach jestem totalnie zakochana!


Na bazę mojego albumu wybrałam białą bazę scrapową, którą pocięłam na kwadraty 10x10 cm. Każdą z kart ostemplowałam "ścieżkowym" stemplem z arkusza WOODLAND tak, że powstały ścieżki ciągnące się przez cały album.Podoba mi się jasny styl tego albumu, białych kart nie przykrywałam w całości papierami, a jedynie częściowo, małymi kawałkami oraz naklejkami etykietami.Pomiędzy karty albumu włożyłam kilka kart wyciętych z arkusza POLAR STORIES.

Urocze literki pojawiają się też we wnętrzu albumu, niektóre z nich, te mniejsze, wycięłam z arkusza notesowego. Oprócz zimowych zestawów NORDICA i WOODLAND użyłam kilku stempli z jesiennych zestawów COZY HOME, HOMEMADE oraz TREASURES.
W albumie użyłam różnych dodatków z kolekcji NORDICA, znajdziecie tu chipboardy, przezroczyste naklejki oraz nowy rodzaj naklejek 3D.
To wszystko na dziś, trzymajcie się zdrowo!

Agnieszka


W albumie użyłam:


1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.