Cozy time | Bligu

 Hej! Pierwsze jesienne dni przynoszą obietnicę najbardziej ciepłego i serdecznego okresu w roku. Mam i ja dziś dla Was prawdziwie "przytulny" layout przygotowany z materiałów - stempli, naklejek papierów -  z kolekcji COZY TIME. W drugiej części posta znajdziecie coś, co mam nadzieję zadziała jak chwilowa kapsuła czasu :)

 
Uwielbiam tak "przymilne" chwile. Cieszę się, że to zdjęcie doczekało się oprawy. Pomogła mi w tym kolekcja COZY TIME, która przywołuje skojarzenia z tym, co miłe, przytulne i dające radość. Wykorzystałam tu stemple, naklejki i karty do PL. Ponadto wśród naklejek znajdziecie wycięty z arkusza jego tytuł. Podpowiem, że i nazwy papierów z pasków idealnie dają się wpasować w tworzone prace - layouty, albumy czy kartki :)

 
Stemplując na kalce należy zachować nieco ostrożności - gładka, nieco śliska jej powierzchnia, powoduje, że odbitki "lubią" się rozmazać. Przy embosowaniu na gorąco dodatkową uwagę poświęćmy na nagrzewanie - zbyt mocny strumień ciepła może powyginać kalkę.
 
 
 
Pora na wspomnianą "kapsułę czasu" :) czyli projekt świąteczny! To, co w "normalnym" świecie wydaje się sporym falstartem, w naszych, scrapbookingowych realiach jest całkowicie zrozumiałe.


Kolekcja NORDICA, z której powstała kartka w formie taga, przynosi lekkie i radosne spojrzenie na zimę i nadchodzące coraz szybciej święta.


W tym projekcie również stemplowałam na kalce i embossowałam odbitki. Dodałam też kolorowy tusz, a z kilkukrotnego odbicia wzoru gałązki powstały choinkowe igiełki.Pozdrawiam serdecznie,

Agata / Bligu


Wykorzystane materiały:

kolekcja COZY TIME


 

kolekcja NORDICA


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.