Grudniownik | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka Damska. W tym roku po raz pierwszy będę prowadzić grudniownik! Jako bazę wybrałam album kieszonkowy w formacie 4x4 cale.Mój grudniownik w większości opiera się o Kit Scrapbookingowy, choć z pewnością będą pojawiać się w nim też inne zimowe nowości, których cała masa czeka na Was na sklepowych półkach.

 

Zimowe kity Studia Forty są tak fantastyczne, że jak tylko mój kit wpadł mi ręce, zabrałam się za ozdabianie okładki. Z chipboardami i naklejkami nie było to trudne zadanie i zajęło mi dosłownie kilka minut. Od razu powstała też strona tytułowa.
Przygotowanie kolejnych stron też poszło bardzo sprawnie. W kitach, czy to notesowym czy scrapowym znajdziecie mnóstwo fajnych dodatków, które sprawią, że przygotowanie bazy pod grudniowy notes będzie czystą przyjemnością. Zimowe stemple, karty i naklejki świetnie zgrywają się w całość.

Do moich koszulek idealnie pasują karty z małego papieru (notesowego). Z jednego arkusza powstają dwie karty w formacie 4x4 cale.


Drewniane elementy oraz księżyce umieściłam w kieszonkach 2x2 cale, lekko podklejając je dwustronną, przezroczystą taśmą, tak aby siedziały na swoim miejscu.Co kilka stron umieszczam tekturowe tagi ozdobione naklejkami.


Zimowe chipboardy bardzo mi się spodobały, chipboard + naklejka = super karta!
Bazę na kilka pierwszych dni grudnia mam już więc gotową. Oczywiście nie mam pojęcia jakie zdjęcia uda mi się w grudniu zrobić, ale album kieszonkowy daje mi możliwość łatwego zmieniania kolejności koszulek, tak aby dopasować je do powstających fotek. Naklejki z numerami kolejnych dni przykleiłam lekką dwustronną taśmą, tak aby móc je łatwo przekleić na inną koszulkę. Nie mogę się doczekać uzupełniania albumu zdjęciami!


To na dzisiaj wszystko, mam nadzieję, że Was zainspirowałam do zrobienia własnego, grudniowego albumu. Zachęcam Was też do wzięcia udziału w naszym grudniownikowym wyzwaniu!
Miłego tworzenia!
Agnieszka Damska


W pracy wykorzystałam:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.