Zimowo i kolorowo | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Wokół nas coraz bardziej czuć klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i zimy. Ja uwielbiam zimowe spacery po mieście, grę świateł i kolorów. Kartki, które chcę Wam dziś pokazać, choć zimowe, to jednak tętnią kolorami.


Pierwsza z nich to kartka-pudełko czyli pop - up box. Użyłam do niego papierów, stempli i ozdób z nowej kolekcji Just chillin'. W tej kolekcji można się zakochać. Znajdziecie w niej pastelowe kolory, śliczne naklejki i stemple. Wśród tych ostatnich jest mój faworyt czyli kamieniczki. Najlepsze w nim jest to, że osobno są bryły budynków, a osobno daszki. Można dzięki temu dowolnie je ze sobą zestawiać i otrzymać więcej wzorów.


Do ozdobienia samego pudełka wykorzystałam arkusze ze śnieżynkami i domkami. Całości dopełniły kolorowe chipboardy - napis i gwiazdki. 

Stemple kamieniczek tak mnie zauroczyły, że postanowiłam zrobić z nimi kolejną kartkę z miejskim pejzażem. Rozgwieżdżone niebo zrobiłam za pomocą akwareli i pasty strukturalnej. Dodatkowo użyłam naklejek z gwiazdkami i identycznego stempla, by uzyskać efekt lecących śnieżynek. Stemple odbijałam kilkukrotnie, bez ponownego maczania w tuszu. Dzięki temu niektóre gwiazdki są bledsze i dają wrażenia przestrzenności.


Ostatnia kartka to kartka patchworkowa. Do jej zrobienia także użyłam papierów z kolekcji Just chillin'. Ich pastelowe odcienie pięknie ze sobą współgrają, prawda? Do ozdobienia kartki użyłam stempla rękawiczek. Odbitki pokolorowałam na różne kolory, przez co kartka jest wesoła i energetyczna. Wykorzystałam też napis z tego samego zestawu.


Mam nadzieję, że udało mi się Wam pokazać, że zima może być kolorowa. Zapraszam Was także do sięgnięcia po kolekcję Just chillin' i stworzenia własnych zimowych projektów. 

Pozdrawiam serdecznie!
Ela

Wykorzystane materiały:
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Just-Chillin-chipboard-sticker-set-/753

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/JUST-CHILLIN-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/731

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Zimowe-Klimaty-transparent-stickers-/748

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Cozy-houses-stamp-set-82/740

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Stay-warm-small-stamp-set-13/744

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.