Dobre wspomnienia | AgnieszkaD

Witajcie! Z tej strony AgnieszkaD. Chciałam Wam dziś pokazać, jak kolekcja Magic Fall świetnie się sprawdza nie tylko w jesiennych projektach. Ja użyłam tej kolekcji do oprawy ważnej uroczystości w życiu mojej córki.W kolekcji MAGIC FALL znajdziecie wiele kart, naklejek i tekturek związanych z uwiecznianiem wspomnień. Karty arkusza STORYBOOK są bardzo uniwersalne kolorystycznie, będą więc pasowały do zdjęć z przeróżnych, nie tylko jesiennych okazji.Na karcie tytułowej użyłam stempli ALPHA TYPED - ten fantastyczny alfabet sprawdził się tym razem przy tworzeniu tytułu. Na kilku kartach użyłam również stempli z arkusza MAGIC oraz gwiazdki i zawijasków z arkusza FAIRYTALES.
Mój drugi dzisiejszy projekt, dla odmiany uwiecznia całkiem codzienne chwile. W jesiennym notesie pojawił się przytulankowy wpis. Myślę, że takie zwykłe momenty też warte są zapamiętania.


Użyłam tu oprócz stempli MAGIC, cudnej, wypukłej naklejki z zestawu Magic Fall - chipboard sticker set.


Stemple MAGIC są zdecydowanie jednymi z moich ulubionych. Można z nich stworzyć wiele fajnych kombinacji pasujących do przeróżnych wydarzeń z naszego życia.
 

To na dzisiaj wszystko, miłego dnia Wam życzę!
Agnieszka


W projektach użyłam:
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.