Layout "Free spirit" | Anna Komenda

Witajcie. Dzisiaj chcę Wam pokazać mój pierwszy projekt z użyciem nowej kolekcji Studio Forty i Piątek 13 - "Moon child". Podczas rozpakowywania paczki moją uwagę przykuł cudny papier w piórka i zainspirował mnie do zrobienia poniższego LO.


Przy pomocy piórek i nasyconych kolorów powstał skrap w stylu boho z moją małą Mają. Zdjęcie to jest dla mnie już pełne sentymentów, bo Maja nie jest już słodkim bobasem dla którego mama była całym światem. Teraz to wolna dusza, która nie lubi naginać swojej woli do wymagań innych :) Tytuł layoutu nadany jest więc sprawiedliwie z perspektywy czasu. 


Pobawiłam się farbami akwarelowymi i kredkami i stworzyłam swoje własne pióra inspirowane tymi wyciętymi z papieru. Chciałam, żeby wszystkie razem wyglądały jak girlanda z piór.


Wykorzystałam również cudne die cuts "Wild and free", które doskonale uzupełniają kolekcję "Moon child". Wybrałam z nich kilka kwiatów, które umieściłam wokół zdjęcia, jak również strzałki.


Kompozycję uzupełniłam najróżniejszymi naklejkami z kolekcji "Moon child" - i tymi kolorowymi jak i transparentnymi.


Mam też dla Was wideo z procesu tworzenia tego LO z narracją po polsku :)


Mam nadzieję, że poczujecie się zainspirowani. Dziękuję Wam za uwagę i zapraszam Was na mój kolejny październikowy post.

XO Ania

Użyte materiały:

2 komentarze:

  1. świetnie wyszło! a piórka faktycznie aż się proszą o wycięcie z arkuszy ;)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.