Jesienna sesja | Anna Komenda

Witajcie moi drodzy. Tegorocznej złotej jesieni na próżno wypatrywać, bo pogoda nas nie rozpieszcza. Musiałam więc sięgnąć po zeszłoroczne fotki z wizyty w Łazienkach. To był przepiękny, słoneczny dzień. Dziewczyny zbierały kasztany, rzucały liściami i karmiły ptaki i wiewiórki  ja i mąż mój lataliśmy obok nich z aparatem. Udało mi się taką chwilę uwiecznić telefonem. Mam również wersję tego zdjęcia z aparatu :)


W sklepie zagościły niedawno jesienne i zimowe nowości a ja nie mogłam się oprzeć papierom nowej marki Les ateliers des Karine. Jeden z nich pocięłam w całości wycinając mnóstwo liści, które posłużyły mi do zrobienia ramki mojego LO.


Bardzo mi się podoba minimalizm tej jesiennej kolekcji i zdecydowałam się na prawie monochromatyczny skrap. Biel i czerń przełamałam szczyptą koloru w postaci pomalowanego na pomarańczowo liska i szarego jeżyka. Oba te słodziaki pochodzą z sestawu stempli "Whoo loves you".


Odrobina drewna w postaci tytułu i słówka "today" świetnie komponuje się z taką prostą kolorystyką. Wokół ramki ponaklejałam również najrówniejsze jesienne napisy i żołędzie. Transparentne naklejki od Studio Forty są boskie. Idealnie cienkie, czarne - takie jak lubię.


Ostatnim etapem tworzenia było ponaklejanie kolorowych kropelek akrylowych w kolorach jesieni wokół kompozycji ze zdjęciem i pochlapanie ramki żółtą i złotą mgiełką. 
To wszystko na dzisiaj. mam nadzieję, że papiery Karine przypadną Wam do gustu tak bardzo jak mnie. W sklepie oprócz jesiennej, czeka na Was również zimowa kolekcja.

Dziękuję Wam za odwiedziny i zapraszam na mój kolejny post już w listopadzie.

Ania

Wykorzystane produkty:
Papiery Les ateliers de Karine - "Leaves", "Ampersands", "Triangles"

4 komentarze:

  1. Piękna jesienna słoneczna praca! Bardzo mi się podoba!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowna praca. Liście w graficznym stylu urzekły mnie i jak zwykle te naklejki oraz kropelki również.

    OdpowiedzUsuń
  3. Super! Podziwiam z zachwytem.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.