Relacja z warsztatów - Katowice 4-5.03.2017

Witajcie! 
Dziś spieszę donieść, właściwie rzecz oczywistą, iż stemple Studio Forty kradną serca wszystkich przesympatycznych kursantek, z którymi mam przyjemność spotykać się prowadząc warsztaty.
W miniony weekend poprowadziłam dwudniowy Maraton Warsztatowy w Katowicach, w pracowni Magicznej Kartki. 4 niesamowicie kolorowe warsztaty, mnóstwo wspaniałych, bardzo zdolnych osób i oczywiście cała masa stempli Studio Forty

Ręcznie pisane przez Monę napisy w języku polskim zrobiły prawdziwą furorę, do tego stopnia, iż znikły natychmiast ze sklepowych półek! Nie martwcie się jednak, dostawa już w drodze i mamy nadzieję, że tym razem cudownych stempli dla nikogo nie zabranie! 

Zapraszam Was teraz do zerknięcia na migawki z tego fantastycznego warsztatowego weekendu, podczas którego tworzyłyśmy akwarelowe kwieciste kartki oraz romantyczne albumy - w obydwu przypadkach stemple Studio Forty sprawdziły się znakomicie:


Dziękuję Wam za dzisiejsze odwiedziny na naszym blogu! 
Już wkrótce udostępnimy informacje o kolejnych warsztatach, podczas których popracujemy ze stemplami i naklejkami Studio Forty!

A tymczasem zaglądajcie do nas regularnie - tutaj, na nasz blog oraz na Fanpage Studio Forty na Facebooku. Pamiętajcie, że jesteśmy też na Instagramie! :) 

~~ Karola ~~ 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.