Zimowa kartka

Scrapowy świat powoli już rozpoczyna produkcję kartek świątecznych (a może nawet już kończy?)... Ja zaś zwykle staram się nie zaczynać przygotowań świątecznych przed grudniem. Ale... w ramach rozgrzewki zdecydowałam się zrobić kartkę zimową - w końcu zima to nie tylko święta, prawda?

Zainspirował mnie zestaw stempli --> "Frosty". Małe domeczki ułożone w warstwowe (piernikowe???) miasteczko chodziły mi po głowie :)
Przypadkiem znalazłam w domu stary papier barwiony kawą z cynamonem - nastemplowałam na nim dużo domków, a następnie każdy z nich wycięłam i przykleiłam je warstwami na środku mojej kartki - oczywiście sprawdzając, jak kompozycja będzie wyglądać w stosunku do wyciętej w wierzchnim papierze gwiazdy. 
 

 
Wykorzystałam także napis i śnieżynki z tego samego zestawu stempli. Pomysł jest dość prosty - nie wykorzystałam tu żadnych super dodatków - a jednak wydaje mi się, że wygląda ciekawie, zimowo i  intrygująco. 
  
  
Nawet z mediami nie poszalałam tym razem jakoś bardzo mocno ;) Papier "tło" jest co prawda pomalowany niebieską mgiełką, ale tak naprawdę możecie użyć jakiegokolwiek papieru. A poza tym - tylko tuszowanie brzegów, sztuczny śnieg (na dachach domków i brzegach mojej gwiazdy) i odrobina perełek w płynie. 
 
 
Mam nadzieję, że spodoba się Wam pomysł na zimową kartkę ;) 
Pamiętajcie, że do końca listopada stemple Studio Forty możecie kupić ze zniżką! Naprawdę warto się skusić :) 
Anai

1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.