Jesienny scrap

Jaki jest najlepszy sposób na oswojenie pory roku, za którą się  nie przepada? ;)
Mój sposób to próba znalezienia jakichś plusów - mimo wszystko. Tej jesieni najchętniej zamykam się w domu. Ciepły kocyk, miękkie ubrana, światło świec, cynamon, imbir, cytrusy, ciepły kubek w dłoni. Wyciszenie :) 
I właśnie pewnego dnia w drodze z pracy z planem na ciepły wyciszający weekend zatrzymałam się na chwilę, żeby zrobić zdjęcie ogromu liści leżących na ulicy. Wiatr trochę urywał mi głowę, trochę trzęsłam się z zimna, ale moment był ładny, a w duszy już powoli czułam ciepło tych miłych domowych chwil, które były przede mną. I tak mnie wzrusza to zdjęcie, że postanowiłam zrobić z nim jesiennego scrapa.


Jak to zwykle u mnie bywa skupiłam się na warstwach, różnych mediach i malutkich szczególikach. Lubię "utykać" różne małe dodatki. Kusi mnie blask - tu cekinek, tu perełka, wszystko ma swoje miejsce :) 


Tym razem nie wykorzystałam żadnych stempli, ale skupiłam się na jesiennych dodatkach z kolekcji "Fall is here" -  jesienne die-cuty i naklejki świetnie się nadają do tworzenia jesiennego klimatu i mogą być wspaniałą ozdobą w Waszych scrapach czy albumach. 
 


Wykorzystałam tu także kraftowe tagi w mniejszym i większym rozmiarze. Bardzo lubię kształt taga, a kraftowy kolor papieru idealnie pasował do kolorystyki mojej pracy :)
 

I jak się Wam podoba taki jesienny scrap?
Dużo ciepłych domowych chwil Wam życzę na ten tydzień :D
Anai

2 komentarze:

  1. Taki ciepły i domowy, bardzo podoba mi się takie połączenie kolorów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny! Tutaj jesienne jest... wszystko :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.