Grudniownik 2016: grudzień w notesie

Hej!
Nazywam się Natalia Grubka, chociaż w blogosferze jestem znana bardziej jako Nats. ;) Scrapuję od 4 lat natomiast bloga Simple Variations prowadzę regularnie od 2013 roku. Oprócz tego udzielam się także na swoim Fanpage'u i Instagramie. ;)


Podobnie jak dziewczyny postanowiłam wykorzystać notes podróżnika jako bazę mojego "Grudniownika". A dlaczego w cudzysłowie? Bo jeszcze nie wiem czy można go tak nazwać. Jako, że w tym roku zdecydowałam się prowadzić Project Life stwierdziłam, że dublowanie grudnia jest trochę bez sensu i po prostu mi nie leży. Dlatego też postanowiłam totalnie wyluzować w kwestii grudniownika nie narzucając sobie konkretnych ram pracy w ramach tego projektu.Wiem natomiast jedno - lubię planować i dlatego pierwszą myślą jaka narodziła się w mojej głowie było stworzenie notesu na wszelkiego rodzaju listy przedświąteczne, które z pewnością w tym okresie powstaną, a czas pokaże, czy będę chciała uzupełniać go też o inne elementy.W kicie zanjdują się dwa notesy  w kolorze manila, karty ich są o większej gramaturze (160g ) co jest zdecydowanie  lepszym rozwiązaniem gdyż nie muszę się obawiać, że coś może mi przebić na drugą stronę. Dodatkowo, ich kolor jest naprawdę obłędny! ;)Okładkę uprościłam maksymalnie tak abym w razie potrzeby mogła zabrać notes ze sobą i nic przy tym nie ucierpiało. W środku jak na razie wykorzystałam jedynie transparentną kartę, która utworzyła świetną przekładkę.
I jak Wam się podoba moja koncepcja grudnia? ;)
Mam nadzieję, że jesteście ciekawi moich innych okołoświątecznych pomysłów.
Tym czasem dziękuję, że dobrnęliście do końca i obiecuję Wam, że do tematu notesu/grudniownika/grudniowego organizera (niepotrzebne skreślić) jeszcze za jakiś czas wrócę. :D
Buziaki! :*


1 komentarz:

  1. Mi też by nie leżało dublowanie grudnia, dlatego grudniownik odpuszczam. Pomysł na notes do wszystkich list, spraw jest super :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.