Kartki motywacyjne | Ania Komenda

Witajcie. Z tej strony Ania. Przybywam dzisiaj do Was z dwoma prostymi kartkami motywacyjnymi. 
Muszę się Wam przyznać, że zawsze siliłam się na bogate kompozycje w kartach, bo wydawało mi się, że takie proste kompozycje są za proste. W rezultacie nigdy nie lubiłam robić kartek, bo każdą najmniejszą produkowałam tyle co skomplikoway layout.
Odkąd pozwoliłam sobie na tworzenie w stylu clean & simple, tworzenie kartek znowu zaczęło sprawiać mi sporo frajdy.
A stemple ze Studia Forty idelnie nadają się do tworzenia lekkich, łatwych i przyjemnych kartek z lekką nutką mixed media.


Tym razem wybrałam sobie zestaw "Dreams don't work" i stworzyłam z niego dwie kartki motywacyjne. Myślę, że idealnie sprawdziłyby się jako prezent dla osoby, która chce przebiec maraton albo próbuje zrzucić kilka kilogramów. Albo marzy o dalekiej podróży. 


W pierwszej kartce wykorzystałam stempel z górami. Nasteplowałam go razem z napisem na papierze akwarelowym i delikatni epokolorowałam góry farbami akwarelowymi. Za ich pomocą dorobiłam też niebo.


Na koniec kilka kropek akrylowych i kleksów i kartka gotowa.


Druga kartka również utrzymana jest w odcieniach błękitu. Tym razem przy pomocy stempli chmurek stworzyłam niebo. Chmurki odbiłam tuszem do embossingu i obsypałam pudrem, dzięki czemu tworzą ciekawą teksturę pod palcami.


Tło dookoła chmurek pomalowałam na błękitno, dodałam napis i kilka żółtych akcentów i już.

Mam nadzieję, że czujecie się zainspirowani.

Użyte materiały:


1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.